01:05

Meci nebun in Serie A: Condusa cu 3-1 pana in minutul 70, Juventus a invins-o pe AS Roma

Dupa 70 de minute, AS Roma conducea cu 3-1 in fata echipei Juventus, dar torinezii au revenit incredibil si au obtinut o victorie foarte importanta in Serie A, in deplasare. continuă pe Hotnews

Borussia Dortmund revine spectaculos si castiga pe terenul lui Eintracht Frankfurt. Gazdele aveau 2-0 in minutul 70!

Condusa cu 2-0 pana spre finalul partidei, Borussia Dortmund a avut 20 de minute de vis si a obtinut toate punctele, in extremis, in deplasarea de la Frankfurt, intr-o partida disputata sambata seara in Bundesliga.