10:00

Copenhaga - Steaua, LIVE TEXT. Scor 0-1 GOOOOOOOOOOOL STEAUA!!!.

FC COPENHAGA - STEAUA 0 - 1 LIVE TEXT Minutul 76: Corner pentru Copenhaga Minutul 72: GOOOOOOOL STEAUA!!!! RAUL RUSESCU SUTEAZA SUPERB DE LA MARGINEA CAREULUI SI BAGA MINGEA SUB VINCLU!Minutul 69: Faza frumoasa a danezilor! Cornelius loveste mingea cu capul, dar Tatarusanu prinde superb balonulMinutul 67: Vetokele a sutat cu putere pe poarta, dar Tatarusanu s-a aruncat si a prins balonul in brateMinutul 66: Tatarusanu a iesit aiurea din poarta, dar danezii nu au marcat deoarece balonul a fost . continuă pe România Liberă

Copenhaga - Steaua, LIVE TEXT. Scor 0-0 REPRIZA SECUNDA. ...

Minutul 46: Danezii in atac, dar Gardos reuseste sa trimita balonul in autMinutul 45: A inceput repriza secunda!Minutul 45. Finalul primei reprize. Scor 0-0. Minutul 42. Sut bomba al lui Latovlevici din afara careului, mingea trece alaturi Minutul 41. Raul Rusescu ajunge pana in careul danezilor, dar obtine doar o lovitura de colt. Minutul 40. Cea mai mare ocazie a danezilor. Chipciu scoate in ultimul moment din piciorul lui Claudemir, care se pregatea sa traga din careu. Mingea a ajuns la .

actualitate, 10:00