Tottenham Manchester City declanseaza un mare scandal in Anglia: antrenorul lui Dragusin, furios

O partida capitala pentru soarta titlului a creat o situatie bizara.

Radu Dragusin a fost titular pentru Tottenham iar presa din Spania a tras concluzia: Incredibil! Inexplicabil

Radu Dragusin a fost integralist la Tottenham

Doi tricolori, Radu Dragusin si Ianis Hagi, au fost titulari la echipele lor de club in partidele disputate marti seara. Formatia Manchester City a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 2-0, echipa Tottenham, in meci restant din etapa a 34-a din Premier League.

Premier League: Manchester City, la un pas de titlu Victorie in fata lui Radu Dragusin

Manchester City si-a respectat statulul de favorita si a invins marti pe terenul celor de la Tottenham, scor 0-2, intr-o partida restanta din runda cu numarul 34 din Premier League.

Radu Dragusin, integralist la Tottenham in disputa cu Manchester City

Fundasul roman Radu Dragusin a revenit ca titular la Tottenham si a jucat toate minutele disputei cu Manchester City de marti seara, in penultima etapa a sezonului.

Echipa lui Dragusin arbitreaza lupta pentru titlul din Premier League

Tottenham primeste vizita celor de la Manchester City, marti seara, intr-un meci din Premier League, singurul campionat de top care inca nu si-a stabilit campioana acestui sezon. Arsenal conduce in clasament, dar cetatenii au o serie fabuloasa de victorii pe linie si un meci mai putin disputat in raport cu tunarii.

Napoli trage cu dintii de Dragusin. Suma enorma ceruta de Tottenham, care l-a luat cu 25 de milioane euro

Britanicii nu spun nu unui transfer al romanului.

Ange Postecolgou, laude pentru Radu Dragusin. Ce a spus in presa britanica dupa evolutia romanului

Internationalul tricolor a jucat dupa o luna si jumatate la Tottenham.

Radu Dragusin a revenit pe teren pentru Tottenham. Nu mai jucase de peste o luna

Fundasul roman Radu Dragusin a intrat in repriza secunda a meciului cu Burnley din penultima etapa a sezonului din Premier League.

Premier League: Radu Dragusin a jucat din minutul 75 in victoria obtinuta de Tottenham

Fundasul roman Radu Dragusin a jucat din minutul 75 in victoria obtinuta sambata de Tottenham Hotspur, intr-un meci din etapa a 37-a din Premier League, penultima.

Aiureli marca Florin Manea: Radu Dragusin e mai bun ca Bumbescu, Iovan sau Prodan. Rupe banca la Tottenham

Impresarul fundasului de la Tottenham, taxat dur pentru declaratiile sale.

Radu Dragusin, in impas la Tottenham si ar putea pleca. De unde e cautat romanul si care e campionatul din Europa de care nu vrea sa auda

Echipa lui Radu Dragusin, al patrulea esec la rand in Premier League

Tottenham Hotspur a suferit al patrulea esec la rand in Premier League. Echipa unde evolueaza si Radu Dragusin a pierdut pe terenul lui Liverpool, scor 4-2, in etapa cu numarul 36.

Radu Dragusin s-a saturat sa fie rezerva. isi pregateste plecarea de la Tottenham, dupa doar 6 luni

Internationalul roman, uitat pe banca la ultimele 5 meciuri.

Postecoglou, pus la zid dupa ce Dragusin a fost uitat pe banca 5 meciuri la rand. Rabufnirea fanilor

Tottenham a pierdut a treia partida consecutiva in Premier League.

Apararea lui Tottenham facuta praf de Newcastle

In primul meci al zilei de sambata din Premier League echipa romanului Radu Dragusin, Tottenham, a pierdut de o maniera categorica pe terenul lui Newcastle United, scor 0-4.

Prima reactie a lui Radu Dragusin dupa ce a a jucat intr-un nou thriller al lui Tottenham

Romanul a fost titular in trupa lui Ange Postecoglou.

Radu Dragusin, nota primita dupa Tottenham Luton. Fanii l-au linsat, dar cifrele nu mint. Ce a scris presa engleza

Dragusin, desfiintat de fani, dar laudat de presa britanica. Romanul va reveni pe banca de rezerve la Tottenham

Tricolorul, evolutie decenta contra lui Luton.

Tottenham revine si castiga cu Luton. Radu Dragusin a fost integralist pentru Spurs

Radu Dragusin a fost integralist pentru Tottenham, in victoria cu Luton, scor 2-1, in etapa 30 din Premier League.

actualitate, 01:06