22:00

Elias Charalambous

FCSB castiga inca o suma considerabila dupa victoria cu PAOK din Europa League!

Campioana Romaniei, FCSB, continua sa obtina rezultate pozitive in Europa League, dar si sa adune sume considerabile din premiile oferite de UEFA si din vanzarile de bilete. Victoria cu PAOK din etapa a doua a fazei grupelor ii aduce echipei antrenate de Elias Charalambous noi venituri. Cati bani a castigat FCSB dupa victoria din Grecia .

Elias Charalambous, multumit de victoria lui FCSB: Disciplina si atitudinea au facut diferenta

FCSB a obtinut o victorie importanta in Europa League, invingand PAOK cu 1-0, desi a jucat in inferioritate numerica din minutul 56. Antrenorul Elias Charalambous a apreciat atitudinea echipei si determinarea aratata in meci. Charalambous despre succesul cu PAOK: Disciplina si atitudinea au facut diferenta Elias Charalambous, tehnicianul celor de la FCSB, a fost extrem .

Elias Charalambous: Un rezultat mare pentru noi

FCSB a castigat in zece oameni la Salonic impotriva lui PAOK, echipa care a castigat titlul in Grecia sezonul trecut, si are punctaj maxim dupa primele doua etape din Europa League.

Vine si recompensa dupa victoria cu RFS! Ce suma va castiga FCSB in urma victoriei din Europa League

FCSB a invins RFS cu 4-1 in Europa League si ocupa locul 2 in clasament, avand 3 puncte, la egalitate cu Ajax Amsterdam. Echipa FCSB, antrenata de Elias Charalambous, a obtinut o victorie clara, cu scorul de 4-1, in meciul impotriva echipei RFS, in cadrul fazei ligii Europa League. Aceasta victorie nu doar ca a .

Schimbarea pe care a impus-o Gigi Becali la pauza meciului cu RFS: E paine de mancat

Elias Charalambous a efectuat o schimbare la pauza meciului cu RFS, modificare impusa de patronul Gigi Becali intr-un stil care nu mai surprinde pe nimeni.

Elias Charalambous: Am inceput in cel mai bun mod posibil

Antrenorul cipriot Elias Charalambous s-a declarat extrem de multumit despre jocul echipei FCSB la debutul in Europa League.

Elias Charalambous dupa remiza cu Petrolul: Nu sunt prost. Ce l-a deranjat pe antrenorul cipriot

FCSB a scapat printre degete victorie in meciul cu Petrolul, dupa ce oaspetii arenei din Ghencea au egalat in minutul 90+4.

Elias Charalambous: Un rezultat echitabil

Antrenorul cipriot de la FCSB considera ca rezultatul de 2-2 inregistrat intre CFR Cluj si FCSB este unul echitabil dupa aspectul jocului, dar spune ca trebuie analizat motivele pentru care formatia sa a ajuns sa fie condusa cu doua goluri diferenta.

Mihai Pintilii a vrut sa plece de la FCSB (VIDEO)

Fostul mijlocas al ros-albastrilor, in prezent secundul lui Elias Charalambous, Mihai Pintilii a vrut sa plece de la FCSB dupa inceputul slab de sezon in campionat.

Elias Charalambous despre returul cu LASK: Un meci cat o finala

Antrenorul echipei FCSB a prefatat duelul cu LASK Linz din returul playoff-ului Ligii Europa.

Charalambous: Nu vin sa gasesc scuze

Antrenorul cipriot Elias Charalambous se afla in corzi la FCSB dupa a treia infrangere in sase meciuri de campionat.

Elias Charalambous, inainte de LASK Linz FCSB: Stim ca va trebui sa suferim!

Elias Charalambous, antrenorul cipriot al FCSB, a prefatat cu incredere confruntarea din play-off-ul Ligii Europa dintre echipa sa si Lask. Meciul se va disputa joi, de la ora 20:00, si va reprezenta prima mansa a duelului decisiv pentru calificarea in grupele competitiei europene. Declaratiile lui Elias Charalambous inainte de LASK Linz FCSB Charalambous a .

FCSB, pe val. Elias Charalambous are un obiectiv clar

FCSB a obtinut o victorie impresionanta cu scorul de 4-0 impotriva echipei Virtus, in a doua mansa a primului tur preliminar al Ligii Campionilor, meci disputat pe stadionul Ghencea. FCSB defileaza cu Virtus Alexandru Baluta minutul 20), Malcom Edjouma minutele 28 si 36) si David Miculescu minutul 72) au fost marcatorii. Acest succes, combinat cu .

Liga Campionilor, primul tur preliminar: FCSB-Virtus AC 4-0(11-1). in turul al doilea FCSB va da peste Maccabi Tel Aviv

Antrenorul echipei de fotbal FCSB, Elias Charalambous, a declarat, marti seara, in conferinta de presa de dupa victoria cu Virtus AC, scor 4-0, ca este bucuros de faptul ca formatia sa a marcat multe goluri si s-a calificat in turul doi preliminar al Ligii Campionilor. Azi am aratat un fotbal bun, sunt bucuros ca am .

VIDEO. FCSB trece la pas de Corvinul si castiga Supercupa

In meciul de deschidere, teoretic, al noului sezon fotbalistic 20242025 in Romania, Supercupa disputata pe stadionul Ghencea a fost castigata de FCSB, care s-a impus categoric cu 3-0 in fata echipei din Liga a II-a, Corvinul Hunedoara. Golurile pentru echipa lui Elias Charalambous au fost marcate de Miculescu, Stefanescu si Luis Phelipe, toti trei contribuind .

Asa am trait FCSB - Corvinul Hunedoara in Supercupa Romaniei

Echipele FCSB si Corvinul Hunedoaras-au infruntat live text in aceasta pagina, joi seara, de la ora 20:00, in Supercupa Romaniei. FCSB si Corvinul deschid noul sezon in Supercupa Romaniei Elias Charalambous inaintea Supercupei: Vrem sa castigam trofeul Florin Maxim mai vrea un trofeu cu Corvinul: Aici se va face diferenta .

Elias Charalambous inaintea Supercupei: Vrem sa castigam trofeul

Campioana FCSB deschide noul sezon in fotbalul romanesc in Supercupa Romaniei contra celor de la Corvinul Hunedoara. FCSB si Corvinul deschid noul sezon in Supercupa Romaniei .

Doua amicale pentru campioana FCSB in cantonamentul din Olanda

FCSB va disputa doua partide amicale in turneul de pregatire pe care echipa pregatita de Elias Charalambous il efectueaza in aceasta perioada in Tara Lalelelor.

Salariu triplu: Charalambous da lovitura cu noul contract!

Patronul lui FCSB a declarat pentru GOLAZO. ro ca a decis sa-i tripleze salariul antrenorului Elias Charalambous, al carui contract expira pe 30 iunie.

Campioana FCSB si posibilii adversari din turul intai preliminar al Champions League

FCSB a castigat titlul in SuperLiga Romaniei la fotbal, dar pentru formatia pregatita de Elias Charalambous greul incepe in preliminariile pentru Champions League.

actualitate, 22:00