15:00

Fcsb Campioana

Rapid - FCSB (LIVE, 21:00). Ultimul meci al sezonului in Liga 1

Stadionul Giulesti gazduieste, duminica seara, de la 21:00, derby-ul dintre Rapid si campioana FCSB.

FCSB, fara vedete la derbiul cu Rapid Anuntul lui Elias Charalambous

Campioana Romaniei din acest sezon va intalni duminica Rapid, in ultima etapa din play-off, intr-un duel al orgoliilor, fara miza in clasament. Antrenorul ros-albastrilor va odihni mai multi titulari.

Ovidiu Popescu, umilinta maxima din partea patronului. Cu ce echipa va semna cel mai vechi om din lotul FCSB

Campioana s-a debarasat de serviciile fundasului.

FRF a anuntat cand se va disputa Supercupa Romaniei, meci intre FCSB si Corvinul

Partida dintre campioana din Liga 1 si castigatoarea Cupei Romaniei Betano va deschide urmatorul sezon competitional in fotbalul romanesc.

Marius Sumudica, raspuns dur pentru un jucator de la FCSB care i-a ironizat pe rapidisti: Ai 30 de kilograme cu tot cu butelie in brate

FCSB a sarbatorit sambata castigarea primului titlu de campioana dupa o pauza de 9 ani, iar jucatorii antrenati de Elias Charalambous nu au ratat ocazia de a-i ironiza pe rivalii de la Rapid Bucuresti.

Primul transfer la FCSB dupa castigarea campionatului

Campioana FCSB s-a inteles cu un jucator care pana acum a evoluat pentru Farul Constanta.

VIDEO Kylian Mbappe a inscris la ultimul sau meci pe Parc des Princes, dar PSG a pierdut

PSG nu va mai juca pe teren propriu in acest final de sezon, astfel ca partida cu Toulouse a fost ultima pentru Kylian Mbappe pe Parc des Princes. La fel ca FCSB 0-1 vs CFR Cluj), PSG a fost invinsa pe teren scor 1-3), dar la finalul meciului a primit trofeul de campioana si a sarbatorit alaturi de fani.

Veste proasta pentru FCSB. Lovitura in turul 2 preliminar al Ligii Campionilor: ce adversari va avea

Campioana se pregateste pentru reprezentatia din Champions League.

Darius Olaru, dupa ce FCSB a primit trofeul de campioana: Vom petrece cat ne tin picioarele

Dupa ce FCSB a primit oficial trofeul de campioana a Ligii 1, primul dupa o seceta de noua ani, capitanul formatiei ros-albastre, Darius Olaru, a declarat ca el si colegii sai vor petrece cat ii vor tine picioarele. A fost visul meu sa castig titlul si mi l-am indeplinit. Cumva cam toate zilele care au .

FOTO Sarbatoare uriasa pentru FCSB, noua campioana a Romaniei

Desi a pierdut, la Bucuresti, meciul cu CFR Cluj, FCSB a sarbatorit castigarea titlului de campioana a Romaniei. Meciul FCSB CFR Cluj, disputat in seara de sambata, 11 mai 2024, s-a incheiat cu scorul de 0-1 0-0) pentru CFR Cluj. Partida s-a disputat in cadrul etapei a 9-a pe Arena Nationala din Bucuresti. Unicul .

Curg milioane virtuale pentru Gigi Becali. Iluzii in direct, dupa ce FCSB a primit medaliile de campioana

Patronul ros-albastrilor se vede cu buzunarele pline.

FCSB a primit medaliile si trofeul de campioana a Romaniei la fotbal. Gigi Becali preocupat de parcursul echipei in cupele europene

Finantatorul echipei de fotbal FCSB, Gigi Becali, a afirmat, sambata, dupa partida cu CFR Cluj, pierduta cu scorul de 0-1, la finalul caruia jucatorii bucuresteni au primit medaliile si trofeul de campioana a Superligii, ca interesul sau este legat de parcursul formatiei in cupele europene, potrivit agerpres. ro. Sa ma laud eu, nu vreau, pentru ca .

FCSB a primit trofeul de campioana in Liga 1

La finalul meciului cu CFR Cluj jucatorii echipei FCSB au primit trofeul pentru castigarea campionatului in acest sezon 202324, medaliile si tricourile de campioni. Este primul titlu obtinut de FCSB dupa o asteptare de noua ani. FCSB CFR Cluj 0-1. Foarfeca lui Otele a facut diferenta Nou RECORD de spectatori pe Arena Nationala Asa am trait FCSB - CFR Cluj .

FCSB CFR Cluj 0-1. Foarfeca lui Otele a facut diferenta

Intr-un meci de sarbatoare pentru cei de la FCSB, noua campioana din Liga 1 a jucat la turatie redusa si CFR Cluj s-a impus in disputa de pe Arena Nationala prin golul marcat de Philip Otele in minutul 77. Nou RECORD de spectatori pe Arena Nationala Asa am trait FCSB - CFR Cluj .

Asa am trait FCSB - CFR Cluj

FCSB primeste titlul de campioana, sambata seara, la meciul cu rivala CFR Cluj, echipa antrenata din nou de Dan Petrescu. Meciul este live text in aceasta pagina de la ora 20:00.

Universitatea Craiova FCSB 2-0! Oltenii lui Galca au batut noua campioana

Universitatea Craiova s-a impus cu scorul de 2-0 in fata noii campioane FCSB, pe teren propriu, in etapa cu numarul opt din play-off-ul Ligii 1. Dupa ce etapa trecuta si-a asigurat matematic primul titlu din ultimii 9 ani, FCSB a venit la Craiova fara presiune, iar asta s-a vazut prima data in minutul 4, cand .

VIDEO SuperLiga: Universitatea Craiova, victorie importanta in duelul cu FCSB

Universitatea Craiova a invins luni FCSB, scor 2-0, intr-un meci fara miza pentru noua campioana a Romaniei, in runda cu numarul opt din play-off-ul SuperLigii. Oltenii au revenit pe locul secund.

Reactia lui Florin Talpan dupa ce FCSB a anuntat ca vrea sa joace in Ghencea

FCSB a cucerit primul titlu de campioana a Romaniei dupa o pauza de 9 ani si se pregateste sa inceapa drumul catre grupele UEFA Champions League. Gruparea ros-albastra nu va putea juca pe Arena Nationala si a facut cerere sa revina in Ghencea.

Stadionul pe care va evolua FCSB in preliminariile Champions League

FCSB a cucerit titlul de campioana dupa o pauza de noua ani, cu trei etape inainte de finalul sezonului in SuperLiga. Echipa antrenata de Elias Charalambous nu va evolua pe Arena Nationala in preliminariile cupelor europene.

Meciul marilor orgolii intre Rapid si Universitatea Craiova

Cu titlul de campioana deja adjudecat de FCSB, miza din playoff in Liga 1 se muta pe lupta pentru locul secund si prezenta in cupele europene, iar Rapid si Universitatea Craiova sunt doua dintre echipele care nu si-au spus inca ultimul cuvant. in cazul giulestenilor meciul de luni seara reprezinta chiar ultima sansa pentru o prezenta in Europa.

actualitate, 15:00