00:07

FCSB face inca un pas gresit in lupta pentru titlu. Remiza pe teren propriu cu Gaz Metan Medias, scor 2-2

Formatia FCSB a remizat, duminica seara, pe teren propriu, scor 2-2, cu echipa GAZ Metan Medias, intr-un meci din etapa a patra a play-off-ului Ligii I, in care Florin Tanase a fost eliminat in minutul 76. Pe final, bucurestenii au marcat un gol din penalti, dar au fost egalati. continuă pe Adevărul

Dan Petrescu se teme de Craiova in lupta pentru titlu

Tehnicianul analizeaza programul oltenilor si vede confruntarea directa din Gruia drept meciul in ca.

Liga 1, play-off: FCSB vs Gaz Metan Medias 2-2 Doua goluri au fost marcate in prelungiri

FCSB a mai facut un pas gresit in lupta pentru titlu. Echipa antrenata de Bogdan Vintila a remizat, sambata, pe teren propriu, in fata echipei Gaz Metan Medias, scor 2-2.

actualitate, 00:07