12:30

Lionel Messi marcheaza in minutul 90 si aduce victoria Argentinei in meciul cu Iran, scor 1-0

Nationala Iranului a facut un meci mare si a fost foarte aproape de o remiza istorica in fata Argentinei, in ziua in care se implineau exact 16 ani de la singura sa victorie la Cupa Mondiala. O executie. continuă pe Antena3

VIDEO Lionel Messi si Sergio Aguero au facut spectacol - Metoda inedita de antrenament gasita de cei doi

Lionel Messi si Sergio Kun Aguero au uimit asistenta la antrenamentul Argentinei, cei doi jucatori aratandu-si din plin calitatile. Lionel si Sergio au inventat o noua metoda de pregatire: au jonglat cu mingea si au pasat din teren in tribuna, fara ca balonul sa cada.

actualitate, 12:30