11:30

Marcel Ciolacu, dupa ce David Popovici a devenit campion olimpic la 200 metri liber: Cel mai frumos cadou pe care un roman il poate face noua tuturor

B1 TV B1 TV,

Premierul Marcel Ciolacu l-a felicitat luni seara, 29 iulie, pe sportivul David Popovici dupa ce a devenit campion olimpic la 200 metri liber. Sportivul nostru a obtinut prima medalie de aur a Romaniei de la Jocurile Olimpice de la Paris la cursa de 200 metri liber. continuă pe B1 TV

Cum au reactionat jurnalistii britanici dupa ce David Popovici a devenit campion olimpic. Sportivul l-a invis pe inotatorul lor pentru 2 sutimi: A fost o drama

Jurnalistii britanici au reactionat dupa ce David Popovici a devenit campion olimpic la 200 metri liber. Sportivul nostru l-a invins pe inotatorul lor pentru 2 sutimi. Reactia jurnalistilor britanici dupa ce David Popovici a devenit campion olimpic Poate cel mai important contracandidat al sportivului nostru a fost britanicul Matt Richards, care a reusit sa domine cursa. Nu a fost necesar doar acest lucru, pentru ca David Popovici a reusit sa se impuna in fata adversarilor sai in ultimele secunde ale cursei, potrivit GSP.