01:05

Ovidiu Hategan, in mijlocul unei controverse la Manchester City Borussia Dortmund

Arbitrul roman Ovidiu Hategan a fost protagonistul unei faze controversate in prima repriza a meciului din prima mansa a sferturilor Champions League. continuă pe Online Sport

LiveScore Real Madrid vs Liverpool 3-1 Manchester City vs Borussia Dortmund 1-1 (Rep. II)

Marti, cu incepere de la ora 22:00, se vor desfasura primele doua meciuri tur ale sferturilor de finala din UEFA Champions League. Real Madrid primeste vizita lui Liverpool, in timp ce Dortmund joaca in deplasare contra lui Manchester City. Partidele vor fi LiveScore pe HotNews. ro si in direct pe Telekom Sport, Digisport si LookTV.

Meci de cinci stele pentru Ovidiu Hategan - Arbitrul, delegat de UEFA la un duel din sferturile Champions League

UEFA a trecut peste incidentul de la Paris in care Ovidiu Hategan a fost centralul disputei dintre PSG si Basaksehir, forul european delegandu-l pe arbitrul roman sa conduca unul dintre cele mai interesante meciuri din sferturile Champions League.

Ovidiu Hategan va arbitra in premiera in sferturile Ligii Campionilor. Ce meci de cinci stele va conduce centralul roman

Arbitrul Ovidiu Hategan va conduce in premiera o partida din sferturile de finala ale Ligii Campionilor, mai exact duelul de foc dintre Manchester City si Borussia Dortmund, marti, 6 aprilie, de la ora.

Haaland isi da examenul in fata lui Manchester City cu Hategan la centru

Echipele Manchester City si Borussia Dortmund se infrunta, marti seara, in prima mansa a sferturilor de finala in Champions League. Un meci in care toate privirile vor fi atintite asupra atacantului norvegian Erling Haaland.

Manchester City, echipa momentului - Pep Guardiola a dezvaluit care e marele secret

Manchester City este cu o mana deja pe titlul de campioana din Premier League, iar in Champions League este calificata in sferturi, acolo unde va da piept cu Borussia Dortmund. Formatia lui Pep Guardiola are sanse de a cuceri toate cele patru competitii in care este angrenata plus Cupa Angliei si Cupa Ligii), iar tehnicianul iberic a vorbit despre marele succes din spatele acestor rezultate fantastice.

Premiera pentru arbitrul roman Ovidiu Hategan. Ce meci de Liga Campionilor va arbitra

Federatia Romana de Fotbal FRF) a anuntat luni ca Ovidiu Hategan va arbitra in premiera un meci din.

Premier League: Manchester City, tot mai aproape de titlu (2-0 vs Leicester

Formatia Manchester City, liderul din Premier League, a invins, sambata seara, in deplasare, cu scorul de 2-0, echipa de pe locul 3, Leicester City, intr-un meci din etapa a XXX-a a campionatului Angliei.