14:15

Ce a patit Simona Halep in timpul meciului de la Madrid. Moment halucinant: a uitat tot

Playtech Playtech,

Cu ce s-a confruntat Simona Halep in timpul meciului de la Madrid? Mometul a fost de-a dreptul halucinant pentru celebra sportiva? Campioana noastra a avut un dialog uluitor cu arbitrul. Ce a patit Simona Halep? Moment halucinant in timpul meciului de la Madrid Clipe grele pentru Simona Halep la Madrid. Fanii au sesizat imediat ca . continuă pe Playtech

CTP a gasit explicatia. De ce a fost eliminata Simona Halep de la Madrid Open, de Elise Mertens

Cristian Tudor Popescu CTP) a gasit explicatia pentru esecul Simonei Halep de la Madrid Open. in opinia gazetarului, psihicul jucatoarei a cedat. Nu tenisul Simonei a fost rau in acest meci, ci.

Simona Halep continua la Madrid dupa 6-0, 6-4 cu Saisai Zheng

Jucatoarea Simona Halep s-a calificat in turul 3 la turneul WTA 1000 de la Madrid dupa victoria obtinuta in fata chinezoaicei Saisai Zheng, a 57-a jucatoare a lumii.

Simona Halep, dupa eliminarea de la Madrid: Nu as spune ca am jucat prost, dar am facut cateva greseli. A fost o lupta dura pe care nu am castigat-o

Jucatoarea de tenis Simona Halep a declarat, marti, dupa eliminarea de la Madrid, ca nu a jucat prost, insa a facut cateva greseli. A fost foarte puternica, s-a miscat si a lovit bine. Nu as spune ca.

Ce a spus Elise Mertens dupa ce a eliminat-o pe Simona Halep de la Madrid

Elise Mertens a furnizat surpriza zilei in meciurile de la Madrid, sportiva din Belgia reusind sa o elimine pe Simona Halep in optimi, dubla castigatoare a turneului de la Caja Magica.

Simona Halep eliminata in turul 3 la Madrid Open

Aventura pentru Simona Halep la turneul organizat de Ion Tiriac la Madrid s-a incheiat in faza turului al treilea.

Simona Halep, eliminare dramatica la Madrid. A fost invinsa de Elise Mertens

Simona Halep 3 WTA)a pierdut in fata lui Elise Mertens 16 WTA), in optimile turneului de la Madrid, in urma unei confruntari dramatice. Belgianca a incheiat meciulcu 2-1, dupa ce romanca a.

Asa am trait Simona Halep Elise Mertens la Madrid

Simona Halep a intalnit-o pe Elise Mertens, marti, in turul 3 al turneului WTA 1000 de la Madrid.

Simona Halep, victorie rapida la Madrid: S-a calificat in optimile turneului in 80 de minute

Simona Halep s-a calificat in optimile de finala ale turneului de tenis de la Madrid, dupa ce a invins-o, in doar 80 de minute, pe jucatoarea Saisai Zheng, din China, cu 6-0, 6-4.

Jucatoarea care a eliminat-o pe Simona Halep, abandon in sferturi - Era condusa cu 6-1, 4-0 Programul semifinalelor

Elise Mertens, jucatoarea care a eliminat-o in optimi pe Simona Halep, s-a retras in timpul setului secund disputat impotriva Arynei Sabalenka, miercuri, in sferturile competitiei de la Madrid.

Simona Halep, in optimi la Madrid - A cedat doar patru game-uri cu Saisai Zheng

Simona Halep a parut un actor grabit in mare parte a meciului cu Saisai Zheng, sportiva noastra reusind sa castige primele noua game-uri consecutive ale partidei. A urmat insa o relaxare la nivel mental, iar asiatica a reusit cumva sa profite. Din fericire, Simona a oprit la timp revenirea lui Zheng, iar calificarea in optimile de la Madrid a venit dupa un duel de o ora si 19 minute 6-0, 6-4).