16:30

Petrolul a batut Rapidul si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Petrolul Ploiesti a castigat joi meciul cu Rapid 2-0) si si-a asigurat calificarea in sferturile Cupei Romaniei. continuă pe Adevărul

Petrolul a invins Rapidul si s-a calificat in sferturile din Cupa Romaniei

Petrolul Ploiesti a invins FC Rapid si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Formatia Petrolul Ploiesti, detinatoarea trofeului, s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei - Timisoreana, dupa ce a invins, joi seara, la Bucuresti, cu scorul de 2-0, echipa de liga .

Dinamo s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei dupa 5-0 cu Chindia Targoviste

Formatia Dinamo Bucuresti s-a calificat, joi, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei - Timisoreana, dupa ce a invins, pe teren propriu, cu scorul de 5-0 2-0) formatia de Liga a III-a, Chindia .

Steaua a invins ACS Poli Timisoara si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Formatia Steaua s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa ACS Poli Timisoara, in optimile competitiei.

FC Viitorul a invins FC Brasov si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Formatia FC Viitorul s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, miercuri, in deplasare, cu scorul de 1-0, echipa FC Brasov, in optimile competitiei. Unicul gol al.

Astra Giurgiu a invins Gaz Metan Medias, scor 1-0, si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Formatia Astra Giurgiu s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Gaz Metan Medias, in optimile competitiei.

Pandurii Targu Jiu s-au calificat in sferturile Cupei Romaniei dupa ce a invins Ripensia Timisoara, scor 3-0

Pandurii Targu Jiu s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 3-0 2-0), echipa Ripensia Timisoara, din Liga a V-a, relateaza.

Astra Giurgiu este cea de-a treia echipa calificata in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa ce s-a impus cu 1-0 pe terenul lui Gaz Metan Medias. Unicul gol al intalnirii a fost marcat cu patru minute.

Chipciu vrea Dinamo sau Rapid in sferturile Cupei

Alex Chipciu a revenit cu mare pofta de joc in primul 11 al Stelei si, dupa calificarea echipei in sferturile Cupei Romaniei, mijlocasul adus de la FC Brasov spune ca isi doreste un derby cu Dinamo sau Rapid.

Dinamo a invins Chindia Targoviste si s-a calificat in sferturile din Cupa Romaniei

Dinamo a castigat joi meciul impotriva celor de la Chindia Targoviste, scor 5-0, pe teren propriu si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei.

actualitate, 16:30