08:45

Prima finalista a Cupei Romaniei, decisa dupa un meci-thriller. Astra Giurgiu s-a calificat in urma penalty-urilor, dupa ce Dinamo reusise sa impinga meciul in prelungiri cu un gol superb marcat in minutul 89

Astra Giurgiu s-a calificat in finala Cupei Romaniei, marti seara, dupa ce a eliminat-o pe Dinamo Bucuresti. Prima finalista a competitiei a pierdut returul cu formatia bucuresteana, 1-0 in timp. continuă pe B1

Thriller total in meciul care a stabilit prima finalista aCupei Romaniei!

Astra Giurgiu este prima echipa calificata in finala Cupei Romaniei. Giurgiuvenii au eliminat-o pe Dinamo dupa executarea loviturilor de la 11 metri.

Astra Giurgiu se califica in finala Cupei Romaniei dupa lovituri de departajare in Stefan cel Mare. Mihaiu a ratat de doua ori de la 11 metri!

Dinamo a castigat mansa retur a semifinalei Cupei Romaniei cu Astra Giurgiu, scor 1-0, dar echipa calificata in finala este formatia de la Dunare.

Dinamo - Astra, meciul decisiv pentru finala Cupei Romaniei

Echipele Dinamo Bucuresti si Astra Giurgiu se intalnesc, marti seara, in returul semifinalelor Cupei Romaniei. Meciul incepe la 20:15 si va fi live text pe onlinesport. ro .

actualitate, 08:45