08:45

Radu Dragusin

Ce nota a primit Radu Dragusin in al treilea meci la rand ca titular. A jucat in Tottenham Newcastle

Radu Dragusin, titular la Tottenham pentru al treilea meci consecutiv - Nota primita dupa duelul cu Newcastle

Tottenham si Newcastle s-au intalnit miercuri intr-un meci amical, scor 1-1, iar Radu Dragusin a facut parte din primul 11 trimis in teren de antrenorul Ange Postecoglou.

Ce le-a spus Radu Dragusin copiilor de la academia romaneasca Eagles din Londra: Daca faci asta si respecti fotbalul, el te va rasplati Galerie foto

Londra, 17 mai - O zi de vineri obisnuita s-a transformat intr-un eveniment de neuitat pentru cei 120 de copii, majoritatea romani, care se antreneaza la Eagles Football Academy, din Londra. Ei au primit vizita lui Radu Dragusin, fundasul central al Tottenham Hotspur si al Nationalei Romaniei.

Hagi si Dragusin s-au dezlipit de pe banca: Ianis, cel mai bun dintre cei mai slabi. Radu, apreciat de antrenor

Partidele de marti ne-au adus vesti bune din Spania si Anglia.

Radu Dragusin a fost titular pentru Tottenham iar presa din Spania a tras concluzia: Incredibil! Inexplicabil

Radu Dragusin a fost integralist la Tottenham

Doi tricolori, Radu Dragusin si Ianis Hagi, au fost titulari la echipele lor de club in partidele disputate marti seara. Formatia Manchester City a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 2-0, echipa Tottenham, in meci restant din etapa a 34-a din Premier League.

Premier League: Manchester City, la un pas de titlu Victorie in fata lui Radu Dragusin

Manchester City si-a respectat statulul de favorita si a invins marti pe terenul celor de la Tottenham, scor 0-2, intr-o partida restanta din runda cu numarul 34 din Premier League.

Radu Dragusin, integralist la Tottenham in disputa cu Manchester City

Fundasul roman Radu Dragusin a revenit ca titular la Tottenham si a jucat toate minutele disputei cu Manchester City de marti seara, in penultima etapa a sezonului.

Ianis Hagi si Radu Dragusin, titulari impotriva lui Real Madrid si Manchester City

Selectionerul Edi Iordanescu are parte si de vesti bune cu o luna inainte de Campionatul European din Germania. Doi dintre tricolorii importanti, Radu Dragusin si Ianis Hagi, revin titulari la echipele lor de club.

Ange Postecolgou, laude pentru Radu Dragusin. Ce a spus in presa britanica dupa evolutia romanului

Internationalul tricolor a jucat dupa o luna si jumatate la Tottenham.

Radu Dragusin a revenit pe teren pentru Tottenham. Nu mai jucase de peste o luna

Fundasul roman Radu Dragusin a intrat in repriza secunda a meciului cu Burnley din penultima etapa a sezonului din Premier League.

Premier League: Radu Dragusin a jucat din minutul 75 in victoria obtinuta de Tottenham

Fundasul roman Radu Dragusin a jucat din minutul 75 in victoria obtinuta sambata de Tottenham Hotspur, intr-un meci din etapa a 37-a din Premier League, penultima.

Aiureli marca Florin Manea: Radu Dragusin e mai bun ca Bumbescu, Iovan sau Prodan. Rupe banca la Tottenham

Impresarul fundasului de la Tottenham, taxat dur pentru declaratiile sale.

Radu Dragusin vrea sa dea lovitura in Romania cu o noua afacere. in ce isi investeste fotbalistul banii

Radu Dragusin, in impas la Tottenham si ar putea pleca. De unde e cautat romanul si care e campionatul din Europa de care nu vrea sa auda

Echipa lui Radu Dragusin, al patrulea esec la rand in Premier League

Tottenham Hotspur a suferit al patrulea esec la rand in Premier League. Echipa unde evolueaza si Radu Dragusin a pierdut pe terenul lui Liverpool, scor 4-2, in etapa cu numarul 36.

Radu Dragusin s-a saturat sa fie rezerva. isi pregateste plecarea de la Tottenham, dupa doar 6 luni

Internationalul roman, uitat pe banca la ultimele 5 meciuri.

Apararea lui Tottenham facuta praf de Newcastle

In primul meci al zilei de sambata din Premier League echipa romanului Radu Dragusin, Tottenham, a pierdut de o maniera categorica pe terenul lui Newcastle United, scor 0-4.

Vesti proaste din Anglia pentru Radu Dragusin. Sanse zero sa prinda echipa si in sezonul viitor

Internationalul tricolor, niciun minut in ultimele doua etape.

Prima reactie a lui Radu Dragusin dupa ce a a jucat intr-un nou thriller al lui Tottenham

Romanul a fost titular in trupa lui Ange Postecoglou.

actualitate, 08:45