17:00

Rayo Vallecano

Wekend de vis pentru Ratiu! Romanul a fost inclus in echipa ideala a Europei

Fundasul dreapta al echipei Rayo Vallecano a fost inclus in echipa ideala a Europei de catre platforma de analiza sportiva Who Scored, alaturi de nume mari precum Matthijs De Ligt, Lamine Yamal si Harry Kane. intr-o partida din La Liga, Rayo Vallecano a invins Osasuna cu 3-1, iar Andrei Ratiu a fost titular si integralist, .

Andrei Ratiu, declarat omul meciului in campionatul Spaniei. Romanul a marcat un gol extrem de important pentru Rayo

Andrei Ratiu, fundasul dreapta al nationalei, a fost declarat omul meciului in victoria obtinuta luni seara de echipa sa, Rayo Vallecano, in campionatul Spaniei. Andrei Ratiu, omul meciului in Rayo Vallecano vs Osasuna, scor 3-1 .

Andrei Ratiu a marcat pentru Rayo Vallecano

Jucatorul Andrei Ratiu a marcat pentru Rayo Vallecano in meciul cu Osasuna, scor 3-1, din etapa a cincea a campionatului Spaniei.

Lovitura pentru Barcelona. Un jucator are ruptura de ligamente incrucisate

Ghinion pentru Barcelona. Catalanii au pierdut un jucator pentru tot restul sezonului, dupa o ruptura de ligamente incrucisate. Marc Bernal Barcelona) are ruptura de ligamente incrucisate Marc Bernal, tanarul mijlocas defensiv al Barcelonei, a suferit o accidentare grava in meciul cu Rayo Vallecano, pierdut de echipa sa cu scorul de 2-1, in etapa a treia .

Dani Olmo marcheaza la debut si aduce victoria pentru Barcelona

Mijlocasul Dani Olmo a debutat, marti seara, la FC Barcelona in meciul de campionat cu Rayo Vallecano.

Dani Olmo poate evolua pentru FC Barcelona

Mijlocasul ofensiv Dani Olmo a fost inscris in La Liga, iar noul jucator al FC Barcelona poate evolua in meciul cu Rayo Vallecano in campionat.

Un alt club din Spania s-a interesat de Horatiu Moldovan. Portarul vrea sa plece de la Atletico Madrid dupa doar sase luni

Horatiu Moldovan s-a transferat la Atletico Madrid in iarna, dar nu a prins niciun minut pentru echipa lui Diego Simeone si si-a exprimat dorinta de a pleca de la club. Rayo Vallecano s-ar fi interesat de Horatiu Moldovan .

Andrei Ratiu, dorit de mai multe cluburi importante dupa prestatiile de la EURO 2024. Suma ceruta de Rayo Vallecano

Andrei Ratiu a fost unul dintre tricolorii care au impresionat prin prestatiile de la EURO 2024 si a intrat in vizorul mai multor cluburi importante din Europa. Andrei Ratiu, dorit de mai multe cluburi .

Povestea lui Andrei Ratiu, integralist in victoria cu Ucraina: Parintii au plecat in Spania pentru o viata mai buna Motivul pentru care s-a vopsit albastru in cap

Andrei Ratiu, fotbalistul lui Rayo Vallecano, a fost integralist in victoria obtinuta de Romania cu Ucraina, scor 3-0, in prima etapa a Grupei E de la EURO 2024. Parintii lui Andrei Ratiu au plecat in Spania pentru o viata mai buna .

Revelatia din LaLiga continua cursa de urmarire a lui Real Madrid

Girona s-a impus in duelul cu Rayo Vallecano, scor 3-0, in ultimul meci al etapei cu numarul 26 din LaLiga.

Real Madrid, incurcata inca o data de formatia lui Andrei Ratiu

Real Madrid, liderul din La Liga, a scos doar un egal pe terenul concitadinei Rayo Vallecano, 1-1, in etapa cu numarul 25 din campionatul de fotbal al Spaniei. Madrilenii au deschis scorul in minutul 3, prin Joselu. Cu Andrei Ratiu ramas pe banca de rezerve, Rayo a egalat din penalty, in minutul 27, prin Raul .

La Liga: Rayo Vallecano a remizat cu Real Madrid, scor 1-1

Echipa spaniola Rayo Vallecano a incheiat la egalitate duminica, pe teren propriu, scor 1-1, cu gruparea Real Madrid, intr-un meci din etapa a 25-a din La Liga.

Pas gresit pentru Real Madrid pe terenul lui Rayo

Real Madrid, liderul la zi din La Liga, a pierdut doua puncte in disputa cu Rayo Vallecano din etapa a 25-a in La Liga.

LaLiga: Real Madrid, pas gresit contra echipei lui Andrei Ratiu

Real Madrid a obtinut doar o remiza pe terenul celor de la Rayo Vallecano, scor 1-1, intr-un meci din cadrul etapei cu numarul 25 din LaLiga.

Cupa Spaniei: Girona vs Rayo Vallecano - Catalanii vor sa scrie istorie si in Cupa Regelui

Girona - Rayo Vallecano, meci contand pentru optimile de finala din Cupa Spaniei, este programat, miercuri, 17 ianuarie, de la ora 22:30, pe Estadi Montilivi, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1.

Andrei Ratiu si Ianis Hagi, calificati in optimile Cupei Spaniei - Rezultatele zilei

Rayo Vallecano si Deportivo Alaves si-au asigurat prezenta in optimile Cupei Spaniei, dupa ce au trecut de Huesca 2-0) si Real Betis 1-0).

Formatia lui Andrei Ratiu, o noua victima de lux in La Liga

Rayo Vallecano a remizat cu FC Barcelona, scor 1-1, in etapa a 14-a din La Liga, dupa ce in urma cu doua etape o incurcase si pe Real Madrid, chiar pe Santiago Bernabeu. Cu fundasul roman Andrei Ratiu intrat spre finalul partidei in locul lui Unai Lopez care a marcat pentru gazde in minutul 39, .

FC Barcelona a salvat in extremis remiza in deplasare cu Rayo Vallecano, echipa lui Andrei Ratiu

Pentru al treilea meci consecutiv disputat pe terenul formatiei din capitala Spaniei, FC Barcelona nu a reusit sa obtina toate punctele in disputa cu Rayo Vallecano.

LaLiga: Campioana en-titre, pas gresit pe terenul echipei lui Andrei Ratiu

Barcelona a facut un nou pas gresit in campionatul Spaniei si a remizat in deplasare la Rayo Vallecano, scor 1-1, in etapa cu numarul 14 din LaLiga. Andrei Ratiu a fost introdus pe teren in a doua repriza.

Absenta importanta in lotul Barcelonei pentru meciul contra echipei lui Andrei Ratiu

Barcelona joaca sambata in LaLiga pe terenul celor de la Rayo Vallecano, echipa unde evolueaza si internationalul roman Andrei Ratiu. Catalanii nu se vor putea baza pe unul dintre cei mai importanti jucatori in aceasta confruntare.

actualitate, 17:00