10:31

Steaua - Villareal. Nebunie pe Arena Nationala

Inceput de cosmar pentru Steaua, in partida contra lui Villareal, contand pentru grupa L a Europa League. Spaniolii au deschis scorul repede, in minutul 9,prin Rafael Borre si domina d. continuă pe Antena3

Avancronica Steaua-Villareal. Submarinul galben n-a pierdut de peste o luna

Steaua intalneste joi seara pe Arena Nationala de la ora 20:00 favorita la castigarea Grupei L, iar antrenorul Laurentiu Reghecampf spune ca si un egal ar fi bun pentru vicecampioana Romaniei.

Steaua - Villareal, echipele de start. Surprize mari pregatite de Laurentiu Reghecampf

Steaua va incepe meciul cu Villarreal, care se va juca joi seara pe Arena Nationala din Bucuresti, in Grupa L a Europa League la fotbal, cu Gabi Tamas pe postul de fundas dreapta, in absenta lui.

Steaua - Villareal, 1 - 1. Joc bun facut de ros-albastri

actualitate, 10:31