07:45

Victorie chinuita pentru Romania pe National Arena cu Armenia (FOTO)

Mult chin si neputinta pentru nationala Romaniei in meciul de pe teren propriu de vineri seara cu Armenia din preliminariile Campionatului Mondial din 2018! Selectionata noastra a reusit sa se. continuă pe B1

Romania-Armenia Live TEXT. RUSINE pentru tricolori, pe National Arena

Nationalele Romaniei si Armeniei sunt la egalitate, 0-0, la pauza meciului care are loc vineri seara, pe Arena Nationala din Bucuresti, in Grupa E a preliminariilor Cupei Mondiale de fotbal din.

Accident in Capitala in apropiere de National Arena inainte de meciul Romaniei (FOTO)

Accident rutier pe Soseaua Iancului din Capitala inainte de meciul nationalei Romaniei cu Armeniei de pe National Arena. Conform imaginilor postate pe Facebook de Valentin Dieratte Diaconescu in.

Romania-Armenia 1-0. Victorie chinuita si un stadion intreg ii cere demisia lui Daum

VIDEO Romania - Armenia 1-0: O victorie chinuita ne ofera de doi bani sperante. Fanii au cerut demisia lui Daum

Pana acum, singurele victorii ale tricolorilor in mandatul selectionerului neamt au venit in partide in care adversarii au ramas in zece oameni. Vineri, pe Arena Nationala, oaspetii au jucat cu un om mai putin din minutul 54, insa tricolorii au marcat golul de trei puncte abia in minutul 90+1.

VIDEO Romania - Armenia 1-0: O victorie chinuita ne ofera sperante de doi bani. Fanii au cerut demisia lui Daum

actualitate, 07:45