01:05

Victorie inregistrata de FC Brasov in Liga 1, scor 3-1 in compania Concordiei Chiajna

FC Brasov a invins, luni seara, Concordia Chiajna, cu scorul de 3-1, intr-o partida din Liga 1 in care oaspetii au jucat in 10 oameni din minutul 44. Golurile au fost marcate de Grigorie 24, 47 si Bruno. continuă pe B1

Victorie pentru FC Botosani in Liga 1, scor 3-2 in partida cu Pandurii Targu Jiu

Pandurii Targu Jiu a pierdut, duminica, partida jucata pe terenul FC Botosani, scor 3-2 pentru gazde, Pentru FC Botosani a marcat Fulop 12, 44, 45, in timp ce pentru Pandurii au inscris Elton 10 si Dos.

LIGA I: FC Brasov - Concordia Chiajna, scor 3-1. Sumudica a vrut sa scoata echipa de pe teren

Formatia FC Brasov a invins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 3-1 1-0), echipa Concordia Chiajna, intr-un meci din etapa a XXVIII-a a Ligii I, in care oaspetii au jucat in inferioritate numerica din minutul 44, potrivit Mediafax. Tehnicianul Concordiei, Marius Sumudica, a vrut dupa eliminare sa scoata echipa de pe teren, insa in cele din urma jocul a continuat. Viitorul- Steaua 0-3. Gol de senzatie Latovlevici si Steaua se distanteaza la 9 puncte in fruntea clasamentuluiPoli Timisoara - U Cluj 1-2.