07:30

VIDEO Bundesliga: Borussia Dortmund, victorie cu Eintracht Frankfurt dupa ce a fost condusa cu 2-0 la pauza

Borussia Dortmund a fost condusa cu 2-0 la pauza, sambata, pe terenul celor de la Eintracht Frankfurt, dar a jucat excelent dupa minutul 70, a reusit sa intoarca scorul 3-2) si sa obtina cele trei puncte. Meciul a avut loc in etapa a 18-a din Bundesliga. continuă pe Hotnews

Borussia Dortmund revine spectaculos si castiga pe terenul lui Eintracht Frankfurt. Gazdele aveau 2-0 in minutul 70!

Condusa cu 2-0 pana spre finalul partidei, Borussia Dortmund a avut 20 de minute de vis si a obtinut toate punctele, in extremis, in deplasarea de la Frankfurt, intr-o partida disputata sambata seara in Bundesliga.

actualitate, 07:30