05:15

VIDEO Ianis Hagi, un nou gol pentru Glasgow Rangers!Echipa romanului a facut instructie cu Dundee United

Glasgow Rangers a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 4-1 2-0), formatia Dundee United, in etapa a 33-a a campionatului scotian. continuă pe Adevărul

VIDEO Ianis Hagi a marcat pentru Rangers

Glasgow Rangers a trecut fara mari emotii de Dundee United, intr-o partida contand pentru etapa cu numarul XXXIII din campionatul de fotbal al Scotiei Premiership). Ianis Hagi, titular la gazde, a deschis scorul in minutul 35 printr-o deviere. S-a incheiat 4-1, iar formatia lui Steven Gerrard este tot mai aproape de titlu.

Gol marcat de Ianis Hagi in Scotia. Al cincilea in campionat

Titularizat de Steven Gerrard la Glasgow Rangers in meciul de campionat cu Dundee United, Ianis Hagi a rasplatit increderea managerului sau cu un gol.

Europa League, 16-imi: Glasgow Rangers, victorie spectaculoasa in deplasare - Ianis Hagi, introdus pe teren in minutul 74 (Rezultatele serii)

Formatia Glasgow Rangers, la care joaca Ianis Hagi, a invins joi seara, in deplasare, cu scorul de 4-3, echipa Antwerp, in prima mansa a 16-imilor de finala ale Europa League.

Ianis Hagi, acuzat in Scotia. Ce au transmis jurnalistii chiar acum

Glasgow Rangers a repurtat o victorie importanta in Europa League in fata celor de la Antwerp. Cu toate astea jocul tanarului Ianis Hagi a fost criticat, desi a ajutat la marcarea a doua goluri. Atacantul roman a fost rezerva, dar Gerrard l-a introdus in minutul 74 al celei de-a doua reprize. Cu tot aportul la .

Ianis Hagi, amenintat de cine nu se astepta: Sa nu intre pe teren. Reactie incredibila

Sunt amenintari incredibile la adresa fiului lui Gica Hagi, si anume, Ianis Hagi. Pentru ca se apropie meciul Romaniei cu Macedonia de Nord, un fost coleg al Printului a si inceput un soi de razboi psihologic. Ianis Hagi, amenintat de cine nu se astepta De altfel, macedonenii sunt increzatori ca pot sa obtina un rezultat .

Ianis Hagi, nota foarte mica la capatul unui meci fabulos pentru Rangers: Ce i s-a reprosat

Rangers e cu un picior in optimile Ligii Europa, dupa o victorie spectaculoasa, obtinuta, joi seara, in deplasare, in Belgia.

actualitate, 05:15