20:00

VIDEO AS Monaco - Juventus 0-0/ Italienii, printre cele mai bune patru echipe de pe continent

Dupa ce a castigat cu 1-0 mansa tur, Juventus a remizat 0-0) in returul cu AS Monaco, rezultat care a ajutat-o sa se califice in semifinalele Ligii Campionilor la fotbal. Batrana Doamna asteapta acum tragerea la sorti de vineri. continuă pe Hotnews

MINUT cu MINUT Champions League, Returul sferturilor: Real Madrid-Atletico Madrid 1-0 si AS Monaco-Juventus Torino 0-0

Onlinesport a transmis, miercuri, de la ora 21:45, mansa retur a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor:Real Madrid-Atletico Madrid si AS Monaco-Juventus Torino. Marti, s-au stabilit prime semifinaliste: Bayern Munchen si FC Barcelona.

Onlinesport transmite, miercuri, de la ora 21:45, mansa retur a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor:Real Madrid-Atletico Madrid si AS Monaco-Juventus Torino. Marti, s-au stabilit prime semifinaliste: Bayern Munchen si FC Barcelona.

LIVE Champions League, Returul sferturilor: Real Madrid-Atletico Madrid si AS Monaco-Juventus Torino (21:45). Avancronica meciurilor

Liga Campionilor: Real Madrid - Atletico Madrid 1-0 / AS Monaco - Juventus 0-0 - Juve se califica dupa 12 ani in semifinale

Real Madrid, detinatoarea trofeului, s-a calificat in semifinalele Ligii Campionilor, dupa ce a invins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 0-0), echipa Atletico Madrid, finalista de sezonul trecut. Juventus Torino s-a calificat in semifinale dupa 12 ani, in urma victoriei, cu scorul general de 1-0, in fata echipei AS Monaco.

Liga Campionilor: Real - Atletico si Monaco - Juventus, meciurile care decid ultimele semifinaliste

Tabloul semifinalelor Ligii Campionilor va fi unul complet dupa meciurile de miercuri seara. Real Madrid primeste vizita rivalilor din oras, Atletico, in timp ce Monaco va intampina Juventus, pe teren propriu.

actualitate, 20:00