11:46

Rezultatele meciurilor de miercuri in Liga Campionilor

Vedeti mai jos programul si rezultatele meciurilor de miercuri in Liga Campionilor, ultimele opt partide din etapa a 5-a a fazei grupelor. continuă pe Online Sport

Programul meciurilor de miercuri in Liga Campionilor

Vedeti mai jos programul meciurilor de miercuri in Liga Campionilor, ultimele opt partide din etapa a 5-a a fazei grupelor.

Rezultatele meciurilor de marti din Liga Campionilor

Etapa a 5-a din Liga Campionilor a debutat marti seara cu opt meciuri extrem de atractive. Vedeti mai jos programul si rezultatele acestor partide.

Programul meciurilor de marti din Liga Campionilor

Etapa a 5-a din Liga Campionilor debuteaza marti seara cu opt meciuri extrem de atractive. Vedeti mai jos programul complet al acestor partide.

Record de goluri in Liga Campionilor la Dortmund, Borussia - Legia Varsovia 8-4/ Rezultatele serii

Meciul dintre Borussia Dortmund si Legia Varsovia, castigat de echipa germana cu scorul de 8-4, marti seara, pe BVB Stadion Dortmund, a stabilit un nou record de goluri marcate in Liga Campionilor la fotbal. Borussia a reusit sa marcheze nu mai putin de cinci goluri in decurs de 16 minute in acest meci si este de departe echipa cu cel mai bun atac din competitie, potrivit Agerpres.

MINUT cu MINUT Handbal, CSM Bucuresti-FC Midtjylland in Liga Campionilor (Galerie FOTO)

CSM Bucuresti este calificata in grupele principale din Liga Campionilor, dar la meciul cu FC Midtjylland, ultimul din Grupa C, a avut nevoie de victorie pentru a merge mai departe cu puncte, in conditiile in care Rostov, singura echipa invinsa de CSM, este deja eliminata. Astfel punctele cu Rostov vor fi sterse, iar CSM merge in grupele principale cu cele doua puncte obtinute dupa victoria cu FC Midtjylland.

LIVE Handbal, CSM Bucuresti-FC Midtjylland in Liga Campionilor (Galerie FOTO)

CSM Bucuresti este calificata in grupele principale din Liga Campionilor, dar la meciul cu FC Midtjylland, ultimul din Grupa C, are nevoie de victorie pentru a merge mai departe cu puncte, in conditiile in care Rostov, singura echipa invinsa de CSM, este deja eliminata. Astfel punctele cu Rostov vor fi sterse, iar CSM va merge in grupele principale cu doua puncte daca o bate pe FC Midtjylland sau fara niciun punct in cazul unei infrangeri.

LIVE Handbal, CSM Bucuresti-FC Midtjylland in Liga Campionilor (20:00)

Nou record de goluri la un meci de Liga Campionilor

Borussia Dortmund si Legia Varsovia au stabilit, marti seara, un nou record de goluri marcate intr-un meci din Liga Campionilor.

Un Pont pe Zi iti spune ce sa pariezi miercuri, in Liga Campionilor!

Urmariti seara de seara, de luni pina vineri, de la ora 00:00, emisiunea de pariuri sportiveUn Pont pe Zi, moderata deDan BarasiSabin Pirvan, live.

Ovidiu Hategan il va fluiera pe Chiriches in meciul Napoli - Dinamo Kiev, din Liga Campionilor

Arbitrul Ovidiu Hategan va conduce la centru meciul Napoli - Dinamo Kiev, programat miercuri, de la ora 21. 45, in etapa a cincea a grupei B a Ligii Campionilor.

actualitate, 11:46