01:05

Asa am trait Poli Iasi - UTA 1-2. Oaspetii marcheaza de doua ori dupa minutul 90

Am transmis live text acum meciul Poli Iasi - UTA Arad din etapa a 19-a in CASA Liga 1. continuă pe Online Sport

Poli Iasi - UTA 1-2. Oaspetii au marcat dupa minutul 90!

Condusa inca din minutul 9 al meciului din Copou, UTA Arad a dat lovitura in minutele aditionale si a plecat cu toate punctele puse in joc.

Liga 1: UTA Arad, victorie dupa ce a intors scorul in prelungiri (2-1 vs Poli Iasi)

UTA Arad s-a impus, miercuri, pe terenul echipei Poli Iasi, scor 2-1, dupa ce a reusit sa marcheze de doua ori in prelungirile partidei minutele 90+2 si 90+4). in urma acestui rezultat, UTA urca de pe locul 10 pe 9, cu 24 de puncte la egalitate cu FC Botosani si FC Viitorul, de pe locurile 7-8), iar Poli Iasi ramane pe locul 16, ultimul, cu 15 puncte.

Asa am trait Gaz Metan - Poli Iasi 2-1

Etapa a 18-a din CASA Liga 1 a continuat, duminica, cu meciul Gaz Metan Medias - Poli Iasi. Partida a fost live text in aceasta pagina de la ora 18:00.

Gaz Metan Poli Iasi 2-1. Moldovenii raman pe ultimul loc

Victorie asigurata de Gaz Metan Medias inca din prima repriza a confruntarii cu Poli Iasi, duminica, in etapa a 18-a din CASA Liga 1.

Liga 1: Victorie la limita pentru Gaz Metan Medias (2-1 vs Poli Iasi)

Formatia Gaz Metan Medias a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa Poli Iasi, intr-un meci din etapa a XVIII-a a Ligii I.