20:00

EURO 2016. Debut dificil pentru Spania, in fata Cehiei

Gerard Pique a marcat unicul gol al partidei dintre Spania si Cehia, in grupa D a Campionatului European. Spaniolii s-au chinuit mai bine de 85 de minute in fata unei echipe cehe care s-a aparat. continuă pe Antena3

EURO 2016. Pedepse dure pentru suporterii britanici implicati in violentele de la Marsilia

Primii doi suporteri britanici care au comparut in fata justitiei pentru participarea lor la violentele incidente dinaintea si dupa meciul Anglia - Rusia de la Marsilia au fost condamnati luni la 2 si 3.

Meciul de debut al EURO 2016, pierdut de Romania in fata Frantei cu scorul de 2-1. Partida nebuna pe Stade de France- Penalty marcat de Stanciu si gol in minutul 89 inscris de Payet

Meciul de debut al Campionatului European de Fotbal, dintre Franta si Romania s-a terminat cu scorul de 2-1 pentru cocosii galici, dupa golul din minutul 58 al partidei, marcat de Olivier Giroud, s.

Meciul de debut al EURO 2016, pierdut de Romania in fata Frantei cu scorul de 2-1. Partida nebuna pe Stade de France- Penalty marcat de Stancu si gol in minutul 89 inscris de Payet

EURO 2016. Croatia se impune in fata Turciei, scor 1-0

Nationala de fotbal a Croatiei a invins-o pe cea a Turciei cu scorul de 1-0 1-0) in meciul care a avut loc duminica pe Parc des Princes din Paris, in Grupa D a EURO 2016.

EURO 2016. Franta - Romania: Putem spera la un rezultat bun. Tricolorii au pierdut un singur meci la debut

Meciul Romania - Franta deschide Campionatul European de Fotbal si consemneaza o premiera pentru tricolori, care vor juca prima data in meciul inaugural.

Ce spune Ilie Nastase despre sansele Romaniei la EURO 2016. E un cadou pentru noi ca...

Ilie Nastase se bazeaza pe forta defensivei Romaniei la meciul de debut de la Euro 2016, contra Frantei, scrie digisport. ro. Tricolorii au avut cea mai buna aparare din preliminarii, cu numai.

EURO 2016. Cum arata Stade de France cu cateva ore inainte de meci. Pregatiri de ultima ora pentru suporterii romani!

Franta - Romania, meciul de debut al Campionatului European, se va disputa in aceasta seara, incepand cu ora 22:00, pe Stade de France, eveniment la care vor lua parte peste 15.

LIVE Ziua cea mai lunga pentru fotbalul nostru. Totul despre Franta - Romania, meciul inaugural de la Euro 2016. Informatii actualizate permanent

10 iunie 2016 este ziua in care fotbalul romanesc revine in elita. Tricolorii joaca la Euro 2016 si pentru prima data in istorie evolueaza in meciul de debut al turneului final. Franta - Romania e primul meci al Campionatului European.

LIVETEXT EURO 2016, Franta - Romania, ora 22.00. Primul 11 aliniat de Iordanescu. 15.000 de romani in tribune. Simona Halep ii incurajeaza pe tricolori

Romania intalneste Franta la meciul de debut al Campionatului European de Fotbal, partida Franta - Romania urmand sa inceapa la ora 22.

EURO 2016, Franta - Romania. Primul 11 aliniat de Iordanescu. 15.000 de romani in tribune. Simona Halep ii incurajeaza pe tricolori

actualitate, 20:00