01:05

Indispensabil - Karim Benzema isi va prelungi contractul cu Real Madrid

Atacantul francez Karim Benzema isi va prelungi cu un sezon contactul cu echipa de fotbal Real Madrid, pana in 2023, a anuntat vineri cotidianul sportiv spaniol Marca. continuă pe Hotnews

Cine transmite la TV meciul Liverpool Real Madrid, din sferturile Ligii Campionilor

Diseara in sferturile de finala UEFA Champions League Liverpool joaca acasa impotriva celor de la Real Madrid. Madrilenii vin cu un avantaj imens de 3 goluri, si dupa o victorie in El Clasico. De cealalta parte, Liverpool ar trebui sa faca un miracol pentru a se califica in semifinale. Meciul va fi in aceasta seara .

Real Madrid a rezistat la Liverpool, Man. City a invins si la Dortmund! Cum arata semifinalele Ligii Campionilor

Miercuri seara s-au disputat ultimele meciuri din sferturile de finala ale Ligii Campionilor la fotbal, Real Madrid siManchester City obtinand, in deplasare, caificarea in penultimul act al competitiei.

Autocarul echipei Real Madrid, atacat in drum spre Anfield: Este un comportament total inacceptabil si rusinos

Autocarul echipei Real Madrid a fost atacat pe drumul spre Stadionul Anfield, unde campioana Spaniei joaca, miercuri, returul sferturilor de finala din Champions League cu Liverpool.

Liverpool, ca in Vestul Salbatic: autocarul lui Real Madrid, atacat de fanii cormoranilor VIDEO

Autocarul in care se aflau jucatorii si persoane din staff-ului clubului Real Madrid a fost atacat cu pietre de fanii lui Liverpool, pe drumul dintre hotel si stadionul Anfield.

LiveScore Liverpool vs Real Madrid 0-0 Borussia Dortmund vs Manchester City 1-2 - Foden inscrie (Rep. II)

Miercuri seara vom afla ultimele doua semifinaliste din Liga Campionilor. Real Madrid pleaca cu prima sansa in fata lui Liverpool 3-1 acasa), la fel ca Manchester City, care s-a impus cu 2-1 impotriva Borussiei Dortmund pe Etihad Stadium. Cele doua meciuri vor fi LiveScore pe HotNews. ro si in direct pe Telekom Sport, Digisport si LookTV.

Liverpool Real Madrid. Avancronica, echipe probabile si cote

Anfield Road gazduieste, miercuri seara, returul duelului dintre FC Liverpool si Real Madrid, o confruntare intre doua dintre cele mai titrate cluburi din fotbalul european.

Real Madrid, pierdere grea: Capitanul echipei are COVID si rateaza marele meci cu Liverpool

Real Madrid tocmai s-a insanatosit, din punct de vedere al rezultatelor, dar, miercuri seara, va fi nevoita sa faca pasul spre semifinalele Ligii Campionilor, fara capitanul ei.