00:07

Liga I Concordia Chiajna - Steaua Bucuresti 0-6. Set si meci

Steaua Bucuresti a invins formatia Concordia Chiajna cu scorul de 6-0, aceasta fiind cea mai categorica victorie de pana acum din acest campionat. Cu aceasta victorie Steaua s-a distantat la 10 puncte de ocupanta locului 2, Astra Giurgiu, iar stelistii se gandesc acum la meciul decisiv din Europa League cu FC Copenhaga. continuă pe Hotnews

Liga I: Steaua a invins Concordia Chiajna, scor 6-0

Steaua Bucuresti a invins, vineri, echipa Concordia Chiajna, intr-un meci contand pentru etapa a XVIII-a, prima a returului Ligii I, relateaza Mediafax. Golurile au fost marcate de Chiriches minutul 14), Rusesc.

Petrolul Ploiesti este prima semifinalista a Cupei Romaniei, dupa 2-1 cu Concordia Chiajna

Dubla lui Jeremy Bokila a adus Petrolului Ploiesti victoria in meciul de pe teren propriu cu Concordia Chiajna, rezultat in urma caruia prahovenii s-au calificat in semifinalele Cupei Romaniei. Pentru un loc in ult.

Petrolul Ploiesti, in semifinalele Cupei Romaniei dupa ce a invins echipa Concordia Chiajna

Echipa de fotbal Petrolul Ploiesti s-a calificat in semifinale Cupei Romaniei, dupa ce a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa Concordia Chiajna, in sferturile de finala ale competitiei.

actualitate, 00:07