00:07

Liga I. ASA Targu Mures, invinsa de Gaz Metan Medias, scor 0-1

Formatia ASA Targu Mures a pierdut, cu scorul de 0-1 0-0), meciul sustinut, duminica, in deplasare, in compania echipei Gaz Metan Medias, in etapa a XXXI-a a Ligii I. Unicul gol al meciului a . continuă pe Antena3

Liga 1: Gaz Metan - ASA Targu Mures 1-0/ Sansa Stelei

Gaz Metan Medias a reusit surpriza impotriva liderului ASA Targu-Mures: victorie cu 1-0, obtinuta in minutul 90 Liga 1, etapa XXXI). Daca va castiga partida cu Concordia, Steaua va reveni pe prima pozitie a clasamentului.

Liga I: Steaua a scos doar o remiza, dupa ce ASA a fost invinsa. Rezultatele etapei a 31-a

Etapa a 31-a a adus mai multe rezultate surpriza, care au dat peste cap calculele principalelor echipe aflate in lupta la titlu, Steaua si ASA Targu Mures .

ASA pierde la Medias, Steaua poate reveni pe primul loc

Liderul ASA Tirgu Mures s-a impiedicat in deplasarea de la Medias, 1-0 pentru Gaz Metan, dupa un gol inscris in minutul 90 de Liviu Bajenaru. Ioan Hora a irosit doua ocazii mari ale oaspetilor, urmat de Ianis Zicu cu o bara. Golul decisiv a fost opera a doi jucatori care au inceput meciul in rol de rezerve, Vitinho si Liviu Bajenaru. In urma acestui rezultat, Steaua poate reveni pe primul loc daca invinge Chiajna, in meciul programat astazi de la ora 21:00.