22:15

LIVE FC Arges - Universitatea Craiova 0-1. Gol si cartonas rosu in primul sfert de ora

Duel de traditie in Trivale intre FC Arges si Universitatea Craiova, doua dintre cele mai iubite echipe din provincie. continuă pe Online Sport

FC Arges Universitatea Craiova 3-2. Oaspetii au evoluat din minutul 12 in inferioritate numerica

Echipa FC Arges a obtinut victoria in meciul disputat pe teren propriu cu Universitatea Craiova, duminica, in etapa a 16-a din CASA Liga 1.

Universitatea Craiova a fost invinsa cu 3-2 de FC Arges, dupa ce a condus cu 1-0 si a ramas in inferioritate numerica in minutul 12

Formatia Universitatea Craiova a fost invinsa, duminica, in deplasare, cu scorul de 3-2, de echipa FC Arges, intr-un meci din etapa a XVI-a a Ligii 1, in care a condus cu 1-0 si a ramas in inferioritate numerica in minutul 12.

actualitate, 22:15