00:08

LIVE Roland Garros: Halep isi afla adversara din posibila finala

La aceasta ora transmitem prima semifinala a turneului feminin in care se intalnesc Maria Sharapova si Eugenie Bouchard. Ne intereseaza in mod special acest meci, pentru ca invingatoarea ar putea fi intalnita in finala de Simona Halep. continuă pe Online Sport

LIVE Simona Halep isi afla adversara din sferturi

Simona Halep isi afla luni seara adversara de miercuri din sferturile de finala de la Roland Garros, in meciul dintre Svetlana Kuznetsova si Lucie Safarova. Live, mai jos.

LIVE Simona Halep isi afla adversara din sferturi (dupa ora 20:00)

Simona Halep isi afla luni seara adversara de marti din sferturile de finala de la Roland Garros, in meciul dintre Svetlana Kuznetsova si Lucie Safarova. Partida este live pe onlinesport. ro dupa ora 20:00, mai jos.

LIVE Roland Garros: Florin Mergea in semifinalele turneului de dublu. Halep isi afla adversara din posibila finala (16:00)

Florin Mergea este la un pas de finala turneului de dublu la Roland Garros. Fost campion de juniori la Wimbledon, tenismenul roman face pereche cu croatul Marian Draganja impotriva spaniolilor Marcel Granollers/Marc Lopez. Semifinala este LIVE TEXT pe Onlinesport. ro joi de la ora 15:00, un fel de incalzire, daca vreti, pentru marele meci dintre Simona Halep si Andrea Petkovic. O ora mai tarziu, de la 16:00, transmitem prima semifinala a turneului feminin in care se intalnesc Maria Sharapova si Eugenie Bouchard. Ne intereseaza in mod special acest meci, pentru ca invingatoarea ar putea fi intalnita in finala de Simona Halep.

LIVE Roland Garros: Florin Mergea in semifinalele turneului de dublu (15:00). Halep isi afla adversara din posibila finala (16:00)

GAME cu GAME Simona Halep si-a aflat adversara din sferturi

Simona Halep si-a aflatluni seara adversara de miercuri din sferturile de finala de la Roland Garros, in urmameciului dintre Svetlana Kuznetsova si Lucie Safarova.

LIVE Roland Garros: Face Muguruza surpriza cu Sarapova in sferturi?

Garbine Muguruza este revelatia turneului de la Roland Garros dupa ce a eliminat-o in turul doi pe lidera mondiala Serena Williams. Acum o intalneste pe Maria Sarapova, principala favorita la castigarea turneului dupa unele surse din tenis, dar in orice cea dintai adversara a Simonei Halep. Un nou meci de senzatie reusit de Muguruza i-ar netezi Simonei Halep drumul spre trofeul pe care il astepta intreaga suflare romaneasca.

LIVE Roland Garros: Face Muguruza surpriza cu Sarapova in sferturi? (15:00)

Live Score Roland Garros: Halep joaca, joi, cu Petkovici in semifinale

Simona Halep, joaca, joi, in semifinalele Roland Garros, impotriva nemtoaicei Andrea Petkovic, cap de serie 28. Este pentru a doua zi consecutiv cand va juca Halep, dupa victoria de ieri, din sferturi, impotriva rusoaicei Sve .

LIVE Roland Garros: Florin Mergea in semifinalele turneului de dublu (15:00)

Florin Mergea este la un pas de finala turneului de dublu la Roland Garros. Fost campion de juniori la Wimbledon, tenismenul roman face pereche cu croatul Marian Draganja impotriva spaniolilor Marcel Granollers/Marc Lopez. Semifinala este LIVE TEXT pe Onlinesport. ro joi de la ora 15:00, un fel de incalzire, daca vreti, pentru marele meci dintre Simona Halep si Andreea Petkovic.

Live Score sferturi Roland Garros: Halep - Kuznetova, amanat in continuare

Simona Halep, cap de serie numarul 4, joaca azi cu Svetlana Kuznetsova, cap de serie 27, in sferturile de finala de la Roland Garros. Meciul este programat la ora 15:00 si este primul care se va disputa pe arena Suzanne Lenglen.

actualitate, 00:08