15:15

LIVE Simona Halep in sferturi la Birmingham (vineri, ora 15:00)

Urmariti live text pe onlinesport. ro, vineri de la ora 15:00, sfertul de finala de la Birmingham care le opune pe Simona Halep si Kristina Mladenovic. continuă pe Online Sport

LIVE Simona Halep in optimi la Birmingham (15:00). Joaca si la dublu tot azi

Simona Halep, principala favorita a turneului WTA Premier de la Birmingham, o intalneste joi dupa-amiaza pe Klara Koukalova in optimile de finala intr-un meci care va fi live text in aceasta pagina.

LIVE Simona Halep in optimi la Birmingham (15:00)

LIVE Simona Halep in optimi la Birmingham

LIVE Simona Halep in turul 2 la Birmingham (dupa ora 16:00)

Simona Halep revine, marti, pe terenul de tenis pentru prima data dupa eliminarea suferita in turul secund la Roland Garros. Jucatoarea noastra isi face incalzirea pentru Wimbledon la turneul de la Birmingham, unde este cap de serie numarul unu.

LIVE Simona Halep in turul 2 la Birmingham

GAME cu GAME Simona Halep in optimi la Birmingham

Simona Halep, principala favorita a turneului WTA Premier de la Birmingham, a intalnit-ojoi dupa-amiaza pe Klara Koukalova in optimile de finala intr-un meci care a fost live text in aceasta pagina.

Adevarul Live: Simona Halep incepe perfect sezonul de iarba, cat de departe poate merge?

Simona Halep a trecut de primul meci de la Birmingham si isi va afla azi adversara din optimi. Cat de departe poate merge ea in competitia engleza?.

Simona Halep vs Naomi Broady (Dupa ora 16:00)/ Halep: Simt ca sunt pregatita sa joc tenis de calitate pe iarba

Simona Halep va debuta astazi la turneul WTA de la Birmingham turul II) impotriva jucatoarei Naomi Broady Marea Britanie - locul 208 WTA). Simt ca sunt pregatita sa joc tenis de calitate pe iarba, a precizat numarul trei mondial. Partida va incepe dupa ora 16:00, urmand sa fie LiveText pe HotNews. ro si in direct pe Digisport 2.

Birmingham 2015: Simona Halep, in sferturi, dupa un meci FULGER cu Klara Koukalova

Simona Halep, cap de serie numarul 1, s-a calificat in sferturile turneului Premier de la Birmingham, dupa ce a invins-o pe Klara Koukalova, scor 6-1, 6-3.

actualitate, 15:15