18:45

LIVE TEXT Steaua-Bistrita 3-0 (repriza secunda). Doar 7 mii de spectatori. Dubla Mihai Costea

Steaua a dominat categoric pima repriza a meciul disputata casa in compania celor de la Gloria Bistrita conducand la pauza cu 3-0. Mihai Costea cu o dubla 7' si 28') iar Raul Rusescu 24') au fost marcatorii ros-albastrilor. Miza slaba a partidei, dar si ploaia au dus la o audienta neateptat de slaba in Ghencea, circa 7 mii de spectatori. Repriza secundamin 69: Filip intra in locul lui Nikolic min 65: Steaua sta mai mult in jumatatea adversa, dar Bistrita devine tot activa pe contraatacmin 50: Steaua ataca dar nu cu aceeasi forta ca in prima repriza. continuă pe Hotnews

LIVE TEXT STEAUA - MOLDE in Europa League. ...

Steaua se intalneste astazi cu norvegienii de la Molde in grupa E din Europa League. Meciul Steaua - Molde se joaca pe National Arena de la 22. 05 iar meciul va fi transmis in format LIVE TEXT pe site-ul romanialibera. ro. Echipe probabil Steaua: Tatarusanu - Georgievski, Chiriches, Szukala, Latovlevici - Bourceanu, Pintilii - Chipciu, Rusescu, Tanase - Rocha. Antrenor: Reghecampf. Molde: Soderberg - Linnes, Steenslid, Odegaard, Rindaroy - Hestad, Hussain, Simonsen - .

LIVE TEXT Steaua Bucuresti - FK Molde 0 - 0

Steaua Bucuresti joaca in aceasta seara impotriva echipei norvegiene, Molde, condusa de pe margine de fosta legenda a lui Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer. Daca Steaua invinge in aceasta seara ar lua o optiune serioasa pentru calificarea in primavara europeana. Molde a reusit in precedentul meci din grupa sa produca o surpriza enorma invingand pe propriul teren cu scorul de 2-0 pe Stuttgart, in timp ce Steaua a invins pe FC Copenhaga cu 1-0. Meciul se desfasoara pe National Arena. HotNews. ro transmite LIVE TEXT desfasurarea partidei.

Liga I: Steaua-Bistrita 4-0. Dubla Mihai Costea si Raul Rusescu/ Cu gandul la derby-ul cu Dinamo

Steaua a dominat categoric pima repriza a meciul disputat acasa in compania celor de la Gloria Bistrita conducand la pauza cu 3-0. Mihai Costea cu o dubla 7' si 28') si Raul Rusescu 24') au fost marcatorii ros-albastrilor. Dupa pauza stelisti au redus ritmul dar au continuat sa aiba marile ocazii prin Costea, Popa sau Rusescu. Golgeterul Stelei avea sa reuseasca dubla in minutul 84, pasatorul fiind acelasi fantastic Bourceanu. Miza slaba a partidei, dar si ploaia au dus la o audienta neateptat de slaba in Ghencea, circa 7 mii de spectatori. Vezi rezultate din Liga I si clasamentul competitiei.

STEAUA - MOLDE LIVE TEXT Vezi echipele probabile si tot ce trebuie sa stii despre partida ...

actualitate, 18:45