21:00

Obama si Romney, fata in fata in cea DE-A DOUA DEZBATERE prezidentiala. Testul suprem? Aproximativ 80 de americani indecisi si intrebarile lor

Barack Obama si Mitt Romney vor raspunde la intrebarile a aproximativ 80 de americani indecisi, marti seara, in a doua dezbatere prezidentiala, la Hempstead, langa New York, un format inaugurat in 1992, care. continuă pe Antena3

Barack Obama conduce in fata lui Mitt Romney, in randul celor care au votat deja

Presedintele american Barack Obama si republicanul Mitt Romney sunt aproape la egalitate in sondajele de opinie inainte de ce cea de-a doua dezbatere televizata, insa Obama are un avantaj in randul celor care deja au votat, potrivit unui sondaj online realizat de agentia Reuters. Vezi aici o ilustratie cu explicatiile sistemului electoral din SUA.

Romania - Olanda LIVE scor 1- 3 A inceput cea de-a doua repriza. isi mai pot reveni romanii?.

A inceput cea de-a doua reprizaFINALUL PRIMEI REPRIZE Minutul 45+1: GOL OLANDA. Van der Vaart marcheaza din penalti Minutul 45+1: PENALTI PENTRU OLANDEZI DUPA CE TAMAS L-A TRAS DE UMAR PE NARSINGH Minutul 44: Olandezi prefera sa tina jocul la jumatatea terenuluiMinutul 41: Corner pentru Romania MINUTUL 39: GOOOOOOL ROMANIA MARICA SUTEAZA DE LA 11 METRI DUPA CE A TRECUT DE TREI APARATORIMinutul 38: Tamas suteaza de la 20 de metri dar mingea se loveste de Van der Vaart care cade in .

Obama si Romney, aproape la egalitate in sondajele de opinie

Presedintele american Barack Obama si republicanul Mitt Romney sunt aproape la egalitate in sondajele de opinie inainte de cea de-a doua dezbatere televizata, insa Obama are un avantaj in randul celor care deja au votat, potrivit unui sondaj online realizat de agentia Reuters, transmite HotNews. ro.

actualitate, 21:00