05:30

Romania incheie, treptat, socotelile cu Euro 2020: Anunt dezamagitor facut de presa spaniola

Cum nationala de fotbal a ratat calificarea la turneul final, legaturile noastre cu competitia continentala au fost stabilite prin meciurile gazduite de Bucuresti si prin cele doua brigazi de arbitri. continuă pe Adevărul

Selectionerul Olandei, distrus de jurnalisti, dupa eliminarea de la EURO 2020: Nationala a platit pretul prostiei selectionerului

Olanda a fost eliminata inca din optimile EURO 2020, de Cehia. ParcursulPortocalei Mecanice la turneul continentaleste dezamagitor pentru fanii si presa olandeza, iar toate oalele se sparg in.

Ce au scris elvetienii despre Romania, dupa ce au venit la Euro 2020. Era de asteptat sa publice asa ceva

Romania este gazda uneia dintre optimile de finala de la Euro 2020. Luni seara, pe Arena Nationala, va avea loc partida Franta Elvetia. Accesul in tribune este permis intr-o proportie de 50% din capacitatea stadionului, dar numai celor care au dovada ca sunt vaccinati ori prezinta un test negativ. Jurnalistii elevetieni sositi in Bucuresti .

Francezii prefera Euro 2020, la Budapesta: De ce si-au anulat calatoriile in Romania

Bucurestiul va gazdui, diseara ora 22. 00, Pro TV), ultimul meci de la Euro 2020. Prilej pentru francezi sa se vaite. Mai ales fanii lor, multi dintre ei anulandu-si deplasarea in Romania.

Euro 2020 |Francezii, suparati ca trebuie sa joace la Bucuresti meciul cu Elvetia. Jucatorii, suporterii si jurnalistii, nemultumiri pe banda rulanta: Micul Paris?! in afara de Arcul de Triumf...

Francezii au ajuns in Romania pentru optimile Euro 2020, faza in care vor intalni nationala Elvetiei, si s-au aratat nemultumiti inca de cand au aterizat la Bucuresti. Si se pare ca nu doar jucatorii.

LIVE Franta - Elvetia 3-2. Ultimul meci pe Arena Nationala la EURO 2020. Penalty ratat de Elvetia, dubla Benzema in trei minute

Urmariti live text in aceasta pagina meciul Franta - Elvetia din optimile de finala la EURO 2020. Partida se disputa la Bucuresti.

Victor Piturca ia o avere de la PRO TV. Cati bani incaseaza pentru Euro 2020

Victori Piturca incaseaza o suma uriasa de la Pro Tv. Fostul selectioner face analiza meciurilor de la EURO 2020, iar pentru asta este rasplatit foarte generos. Victor Piturca ia o avere de la PRO TV Victor Piturca este expertul Pro Tv din discutiile dupa meciurile EURO 2020. Cu toate ca a fost de-a lungul timpului .

Cehia produce surpriza si elimina Olanda in optimile EURO 2020

Finalista din 1996 a invins Olanda, cu 2-0, si continua povestea la EURO 2020. In sferturi, Cehia va intalni Danemarca intr-un meci putin anticipat inaintea startului competitiei.

Danemarca, prima echipa calificata in sferturile EURO 2020. Victorie zdrobitoare cu Tara Galilor

Campioana europeana din 1992 s-a calificat in sferturile de finala la EURO 2020 dupa un 4-0 categoric in meciul cu Tara Galilor de la Amsterdam.

Tara Galilor si Danemarca deschid faza optimilor la EURO 2020

Johan Cruyff Arena din Amsterdam gazduiteste, sambata seara, prima optime de finala la EURO 2020, meciul Tara Galilor Danemarca, o confruntare deschisa oricarui rezultat.

EURO 2020. Meciul campioanei mondiale Franta cu Elvetia a inceput pe Arena Nationala. La pauza, 0-1. VIDEO

Meciul campioanei mondiale Franta cu Elvetia a inceput pe Arena Nationala. Este ultimul meci gazduit la Bucuresti in cadrul Euro-2020. Partida conteaza pentru optimile de finala.

actualitate, 05:30