01:05

Sepcile rosii castiga in inferioritate numerica la Brasov

Universitatea Cluj s-a impus clar in deplasarea de la Brasov, 2-0 cu Corona, intr-un meci in care a inscris cate un gol pe repriza. Abrudan 17) a deschis scorul pe fondul unei erori in defensiva a lui Istrofor, iar Boutadjine a adus linistea in jocul oaspetilor, in minutul 60. Clujenii au evoluat cu un om mai putin in repriza secunda, dupa eliminarea lui Andreas Calcan 44). continuă pe Online Sport

Liga I: Corona Brasov - Universitatea Cluj, scor 0-2

Echipa Universitatea Cluj a invins, luni, in deplasare, cu scorul de 2-0 1-0), formatia Corona Brasov, intr-un meci din etapa a XXXII-a a Ligii I, transmite corespondentul MEDIAFAX. Golurile invingatorilor.

Steaua a invins Universitatea Cluj, scor 1-0, in Liga I

Steaua Bucuresti a invins, joi seara, in deplasare, cu scorul de 1-0 1-0), echipa Universitatea Cluj, in ultimul meci al etapei a XXXI-a a Ligii I, si si-a asigurat titlul de campioana a Romaniei, relateaza.

Liga I: Steaua si-a asigurat titlul de campioana a Romaniei dupa ce a invins Universitatea Cluj