01:05

Simona Halep: China m-a primit cu bratele deschise, multumesc pentru un super inceput de an

Jucatoarea de tenis Simona Halep, locul 3 WTA, a multumit Chinei, vineri, cu o zi inainte de disputarea finalei turneului de la Shenzhen, pentru ca a primit-o cu bratele deschise si i-a oferit un super inceput de an. continuă pe Hotnews

Simona Halep, aparitie sexy in China

Simona Halep a stralucit la Shenzhen, a titrat siteul WTA, publicand imegini video de la petrecerea de deschidere a turneului de la Shenzhen din China. Halep a fost singura care a venit in pantofi cu toc tip platforma si rochie, dar nu una orecare, ci una scurta si roz. Iata imaginile.

LIVE Simona Halep in sferturi la Shenzhen (China)

Simona Halep joaca in sferturile de finala ale turneului de la Shenzhen din China, joi dupa 9:00, contra jucatoarei sarbe Aleksandra Krunic.

LIVE Simona Halep in sferturi la Shenzhen (China) - joi, dupa ora 9:00

Simona Halep joaca in sferturile de finala ale turneului de la Shenzhen din China, joi de la ora 7:30, contra jucatoarei sarbe Aleksandra Krunic.

LIVE Simona Halep in sferturi la Shenzhen (China) - joi, dupa ora 8:00

GAME cu GAME Simona Halep in sferturi la Shenzhen (China)

Simona Halep a jucatin sferturile de finala ale turneului de la Shenzhen din China, joi dupa 9:00, contra jucatoarei sarbe Aleksandra Krunic.

LIVE Simona Halep in sferturi la Shenzhen (China) - joi, ora 7:30

LIVE Simona Halep in sferturi la Shenzhen (China) - vineri, ora 7:30

Simona Halep joaca in sferturile de finala ale turneului de la Shenzhen din China, vineri de la ora 7:30, contra jucatoarei sarbe Aleksandra Krunic.

Simona Halep cucereste noi teritorii: e la primul turneu reusit in China. La orizont, finala cu Petra Kvitova

Calificata in semifinalele Shenzen Open, Simona Halep o va intalni vineri dimineata ora 6. 00, DigiSport 1) pe favorita locala Saisai Zheng, meci care nu ar trebui sa-i ridice mari probleme. Daca se implinesc toate previziunile, romanca isi va disputa duminica trofeul de la Shenzen contra Petrei Kvitova.

WTA Shenzhen: Simona Halep vs Saisai Zheng 6-2, 6-3/ Calificare superba in finala competitiei

Simona Halep va disputa finala turneului WTA de la Shenzhen, dupa ce a invins-o categoric, scor 6-2, 6-3, pe Saisai Zheng, din China 97 WTA). Meciul a fost la discretia favoritei numarul unu, Halep etaland un joc precis in fata reprezentantei gazdelor partida a durat o ora si 26 de minute). Nu ascund faptul ca imi doresc ca la finalul anului sa ajung din nou la Singapore n. r. la Turneul Campioanelor), a precizat Simona la finalul disputei.

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Shenzhen

Simona Halep, locul 3 WTA si cap de serie numarul unu, s-a calificat, joi, in semifinalele turneului de la Shenzhen China), relateaza Mediafax. Halep a invins-o, in sferturile de finala, cu scorul de 6-3, 6-3,.