12:00

Simona Halep, dupa infrangerea in fata Ekaterinei Makarova: Mi-am pierdut concentrarea in timpul punctelor, n-am mai fost focusata sa castig meciul

N-a fost ziua mea cea mai buna, a spus Simona Halep dupa infrangerea din sferturile de finala de la Australian Open in fata Ekaterinei Makarova, scor 4-6, 0-6, informeaza gsp. ro. M-am antrenat foarte. continuă pe B1

Australian Open 2015. Simona Halep e avertizata: O stiu pe Makarova, joaca agresiv si serveste bine

Sportiva Simona Halep, locul 3 WTA, a declarat ca este increzatoare in sansa ei in sferturile de finala ale Australian Open, precizand ca va trebui sa isi impuna jocul in fata Ekaterinei Makarova.

GAME cu GAME AUSTRALIAN OPEN Simona Halep in sferturi cu Ekaterina Makarova

Simona Halep si-a egalat in acest an cea mai buna performanta din cariera la Australian Open, sferturi de finala, dar putea scrie o noua pagina de istorie pentru tenisul romanesc prin calificarea in semifinale. Halep a intalnit-o pe rusoaica Ekaterina Makarova, cap de serie numarul 10, marti noapte de la ora 2:00 intr-o partida live text pe Onlinesport. ro .

LIVE AUSTRALIAN OPEN Simona Halep in sferturi cu Ekaterina Makarova (Marti, ora 2:00)

Simona Halep si-a egalat in acest an cea mai buna performanta din cariera la Australian Open, sferturi de finala, dar poate scrie o noua pagina de istorie pentru tenisul romanesc prin calificarea in semifinale. Halep o intalneste pe rusoaica Ekaterina Makarova, cap de serie numarul 10, marti noapte de la ora 2:00 intr-o partida live text pe Onlinesport. ro .

Australian Open 2015. Simona Halep joaca in sferturi impotriva Ekaterinei Makarova, de la ora 02.00. Meciul, in format livescore, pe adevarul.ro

Simona Halep joaca marti dimineata, la ora 2. 00, impotriva Ekaterinei Makarova in sferturile de finala de la Australian Open, meci care poate fi urmarit in format livescore si pe adevarul. ro. O posibila victorie a romancei ar insemna o calificarea sa, in premiera, in semifinalele turneului de la Melborune.

Australian Open, sferturi: Simona Halep va juca impotriva Ekaterinei Makarova in aceasta noapte, de la ora 2:00

Jucatoarea de tenis Simona Halep, locul 3 WTA, o va intalni in noaptea de luni spre marti pe sportiva rusa Ekaterina Makarova, numarul 11 mondial, in sferturile de finala ale turneului Australian Open. Site-ul oficial al competitiei anunta ca mciul Halep - Makarova va fi primul meci al zilei de marti de pe Rod Laver Arena, de la ora locala 11:00 2:00 ora Romaniei).

Ciprian Marica o apara pe Simona Halep: Nu poti invinge la nesfarsit!

Atacantul echipei nationale, Ciprian Marica, nu e de acord cu cei care au contestat-o pe Simona Halep dupa esecul cu Ekaterina Makarova de la Australian Open.

Ce urmeaza pentru Simona Halep, dupa ce a fost eliminata in sferturile de finala de la Australian Open

Simona Halep 3 WTA) a parasit Australian Open 2015 in faza sferturilor de finala, insa a vorbit despre programul pe care-l are in continuare.

Jucatoarea de tenis Simona Halep, locul 3 WTA, a declarat ca este increzatoare in sansa ei in sferturile de finala ale Australian Open, precizand ca va trebui sa isi impuna jocul in fata Ekaterinei Makarova, sportiva care serveste destul de bine, se misca bine si joaca agresiv, informeaza ausopen. com.

VIDEO Simona Halep, despre adversara din sferturile Australian Open: Ekaterina Makarova serveste bine si joaca agresiv

Australian Open 2015. Simona Halep rateaza calificarea in semifinale. Makarova a invins-o pe romanca usor, 6-4, 6-0

Simona Halep a fost invinsa, marti dimineata, de Ekaterina Makarova, in sferturile de finala de la Australian Open. Rusoaica a trecut de romanca in doar doua, 6-4, 6-0, urmand a juca in semifinale cu castigatoarea din meciul Eugenie Bouchard - Maria Sarapova.

actualitate, 12:00