20:30

Simona Halep a pierdut finala la Roland Garros. Ostapenko triumfa la doar 20 de ani

Finala feminina de la Roland Garros, ce se va disputa sambata intre romanca Simona Halep si letona Jelena Ostapenko, va putea fi urmarita pe un ecran gigant instalat ic. continuă pe Antena3

A aruncat cu racheta spre copilul de mingi. Adversara Simonei Halep din finala Roland Garros, acuzata de violenta in 2016 (VIDEO)

Jelena Ostapenko, adversara Simonei Halep din finala Roland Garros, a primit acuzatii de violenta in 2016. Naomy Broady, adversara sa din turul secund de la Auckland, a acuzat-o ca in timpul meciului,.

FINALA ROLAND GARROS. Cine este adversara Simonei Halep din finala Roland Garros

SIMONA HALEP-JELENA OSTAPENKO Tanara jucatoare letona de tenis Jelena Ostapenko 20 ani) s-a calificat joi in finala probei feminine de la Roland Garros, al doilea turneu de Mare Slem al anului, in.

Simona Halep, motivul pentru care a pierdut finala Roland Garros

In declaratia de presa pe care Simona Halep a oferit-o dupa pierderea finalei Roland Garros, jucatoarea romanca a incercat sa explice motivul pentru care a pierdut in fata letonei Jelena Os.

HALEP - OSTAPENKO LIVE. ONLINE STREAM FINALA Roland Garros - VIDEO EUROSPORT

ONLINE STREAM FINALA Roland Garros - VIDEO EUROSPORT. SIMONA HALEP si JELENA OSTAPENKO se infrunta in finala ROLAND GARROS. Partida este LIVE TEXT pe Antena3. ro. VIDEO pe.

De ce a pierdut Simona Halep finala Roland Garros. Acum este clar!

Simona Halep este in finala Roland Garros, dupa 6-4, 3-6, 6-3, cu Karolina Pliskova

Simona Halep, locul 4 WTA si cap de serie numarul 3, s-a calificat pentru a doua oara in cariera in finala French Open, dupa ce a invins-o, joi, cu scorul de 6-4, 3-6, 6-3, pe Karolina Pliskova din Cehia, locul 3 WTA si cap de serie numarul 2. Halep va.

Acum vreau sa ma izolez. Ce spune Simona Halep despre finala de la Roland Garros (VIDEO)

Simona Halep se afla in fata celei mai mari reusite a acarierei sale, castigarea porimul Grand Slam. Emotiile sunt pe masura, astfel ca Halep isi concentreaza toata atentia pe acest.

Simona Halep, locul 4 WTA si cap de serie numarul 3, si Jelena Ostapenko, locul 47 WTA, se vor intalni, sambata, de la ora 16. 00, in finala French Open, al doilea Grand Slam al anului.

LIVE TEXT. Simona Halep a pierdut a doua finala la Roland Garros. Ostapenko a castigat primul sau grand slam, la doar 20 de ani si la primul sau turneu la seniori. Mesajul romancei: N-am fost pregatita sa castig

actualitate, 20:30