11:30

Steaua incepe cu dreptul in Liga Campionilor, 1-0 cu Stromsgodset

Steaua a luat o optiune serioasa pentru calificarea in turul III al Ligii Campionilor, dupa victoria inregistrata in Norvegia, 1-0 impotriva campioanei Stromsgodset. Gabi Iancu a facut diferenta intr-un meci in care scandinavii, la randul lor, au irosit cateva oportunitati bune de a marca. Arlauskis a zburat din bara in bara si a salvat Steaua de la primirea unui gol. continuă pe Online Sport

LIVE LIGA CAMPIONILOR Stromsgodset-Steaua 0-1, Iancu deschide scorul

Meciul tur dintre norvegienii de la Stromsgodset si Steaua Bucuresti este in direct, LIVE TEXT, astazi, incepand cu ora 20:30. Urmariti aici, minut cu minut, debutul ros-albastrilor in noul sezon de Liga Campionilor.

LIVE LIGA CAMPIONILOR Stromsgodset-Steaua 0-0

LIVE LIGA CAMPIONILOR Stromsgodset-Steaua (20:30)

Liga Campionilor a inceput. Pariaza la SPORTINGBET pe Steaua Bucuresti!

Cupa Mondiala s-a terminat, dar noul sezon de fotbal in Europa abia incepe, asadar vor fi nenumarate oportunitati de pariere. Liga Campionilor, cea mai prestigioasa competitie de fotbal iti aduce astazi si maine meciurile de deschidere pentru turul 2 preliminar. Va trece Steaua de capcanele rundelor preliminarii si isi va obtine locul in faza grupelor? Pariaza acum la Sportingbet! .

Preliminarii Liga Campionilor: Steaua a invins Stromsgodset, scor 1-0, in deplasare

Steaua a castigat prima mansa a intalnirii cu Stromsgodset, din turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor. Elevii lui Galca s-au impus la Drammen cu scorul de 1-0, prin reusita lui Iancu, din minutul 48. Steaua a domi .

LIVE TEXT Stromsgodset - Steaua, ora 20.30. Turul doi preliminar Liga Campionilor

Steaua Bucuresti intalneste miercuri, de la ora 20. 30, campioana Norvegiei, Stromsgodset, in deplasare, in turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor. Elevii lui Costel Galca vor da piept cu unul dintre cei mai dificili adversari posibili din aceasta etapa.

actualitate, 11:30