14:01

Steaua pierde amicalul cu Borussia Dortmund

Steaua a jucat de la egal la egal 83 de minute cu Borussia Dortmund, echipa obisnuita cu aerul tare din Bundesliga, dar a pierdut printr-un gol primit pe o scapare defensiva. Steaua a evoluat pentru prima data cu noua emblema pe tricouri. continuă pe Online Sport

Gilca dupa amicalul cu Borussia Dortmund: Ne-am atins obiectivul

Constantin Gilca, antrenorul campioanei Steaua, s-a declarat multumit de evolutia jucatorilor sai in primul meci al anului, amicalul cu Borussia Dortmund, pierdut in cele din urma de formatia din Ghencea.

MINUT cu MINUT Steaua-Borussia Dortmund 0-1

Steaua a sustinut, sambata de la ora 17:30 live text pe onlinesport. ro, prima partida din 2015, amicalul de lux cu Borussia Dortmund. Meciul s-a disputat la Alicante in Spania, iar echipa din Ghencea ajucat prima partida cu noua sigla a clubului.

Partida amicala: Steaua - Borussia Dortmund 0-1

Steaua a pierdut la limita, scor 1-0, partida amicala disputata, sambata, pe Rico Perez din Alicante impotriva celor de la Borussia Dortmund. Blaszczykowsk '85) a inscris unicul gol al disputei.

Steaua Bucuresti - Borussia Dortmund, televizat in Romania

Partida amicala intre Steaua si Borussia Dortmund se va vedea in direct la televizor, in Romania.

Steaua a pierdut primul amical din pauza competitionala de iarna, in fata celor de la Borussia Dortmund

Steaua a pierdut meciul cu Borussia Dortmund 0-1), in cel dintai amical din pauza competitionala de iarna. Partida s-a desfasurat sambata, in Spania, la Oliva Nova.

actualitate, 14:01