17:00

U21 Elvetia

Gigi Becali, despre iesirea agresiva a lui Daniel Pancu

Gigi Becali, patronul FCSB, a comentat recentele evenimente legate de Daniel Pancu, selectionerul Romaniei U21, care a starnit controverse dupa meciul cu Elvetia, in care echipa a castigat cu 3-1 si s-a calificat la EURO 2025. Gigi Becali, despre iesirea agresiva a lui Daniel Pancu Pancu a intrat pe teren pentru a protesta vehement fata .

Tricolorii U21 s-au calificat la EURO 2025

Reprezentativa U21 a Romaniei s-a calificat, marti, la Campionatul European U21 din 2025, dupa ce a invins Elvetia, scor 3-1, pe Stadionul Giulesti, in ultimul meci din Grupa E preliminara. Este a patra calificare consecutiva la turneul continental pentru tricolorii U21.

Selectionerul nationale U21, Daniel Pancu, explica de ce a intrat pe teren: in primul moment, credeti-ma, am crezut ca a murit Louis...

Daniel Pancu, selectionerul echipei nationale de tineret, eliminat de arbitru in meciul Romania U21 - Elvetia U21 dupa ce a patruns in teren protestand, si-a explicat reactia, spunand ca in prima clipa a crezut ca Louis Munteanu a murit in urma loviturii pe care a primit-o de la adversar.

Nationala de tineret U21 a Romaniei merge la EURO 2025

Selectionata U21 a Romaniei s-a calificat la turneul final al Campionatului European de tineret din 2025. Asa am trait Romania U21 - Elvetia U21 .

Romania U21 Elvetia U21, incantator: tricolorii mici merg la Campionatul European dupa un meci superb

Selectionata pregatita de Daniel Pancu a facut furori intr-o atmosfera incendiara pe Stadionul Giulesti.

Romania U21, calificata la Euro pentru a patra oara la rand. Victorie superba cu favorita grupei Daniel Pancu a primit rosu dupa o iesire nervoasa

Romania U21 a invins-o cu 3-1 pe selectionata similara a Elvetiei, marti, pe Stadionul Giulesti, si s-a calificat la Campionatul European din 2025. Romania U21, calificata la Euro dupa o victorie cu Elvetia .

Romania U21 Elvetia U21. Selectionerul Daniel Pancu, aproape sa-l bata pe arbitru!

S-au incins spiritele in Romania U21 Elvetia U21. Selectionerul Daniel Pancu a fost la un pas sa-l bata pe arbitru. Acesta a fost eliminat imediat. Romania U21 Elvetia U21. Pancu, aproape sa-l bata pe arbitru Incidentul dramatic din Giulesti, in care selectionerul nationalei U21, Daniel Pancu, a cedat nervos, a avut loc in .

Echipa nationala a Romaniei U21 poate obtine azi calificarea la Campionatul European. Care sunt sansele tricolorilor sa se califice pe primul loc

Selectionata U21 a Romaniei o va intalni marti, de la ora 19:00, pe nationala Elvetiei. Dupa victoria din deplasare cu Muntenegru, nationala lui Daniel Pancu o va infrunta pe Elvetia pe Stadionul Giulesti. Cum se califica Romania la Campionatul European de tineret .

Asa am trait Romania U21 - Elvetia U21

Nationala de tineret a Romaniei U21 a disputat meciul decisiv pentru calificarea la Campionatul European din 2025. Partida cu Elvetia a fost live text in aceasta pagina incepand cu ora 19:00.

Romania U21 Elvetia U21, meciul finalului de an: postul care va transmite, diseara, o partida cruciala

De la ora 19. 00, tineretul va juca pe Stadionul Giulesti un meci decisiv pentru calificarea la Euro 2025 din Slovacia.

Daniel Pancu inaintea meciului cu Elvetia de la U21: Abordam jocul la victorie

Nationala U21 a Romaniei este la un meci distanta de a patra calificare consecutiva la Campionatul European. Brigada din Olanda la meciul decisiv de la tineret dintre Romania si Elvetia .

Brigada din Olanda la meciul decisiv de la tineret dintre Romania si Elvetia

Nationala U21 a Romaniei va infrunta echipa similara a Elvetiei, marti, de la ora 19:00, intr-o partida decisiva pentru calificarea la Campionatul European din 2025.

Lotul nationelei de tineret U21 pentru meciurile decisive din luna octombrie

Tricolorii mici pregatiti de Danie Pancu vor infrunta Muntenegru si Elvetia in meciurile decisive pentru calificarea la Campionatul European U21 din 2025.

Romania U21 a remizat in deplasare cu Elvetia. Am condus pana in minutul 88

Nationala de tineret U21 a Romaniei a ratat victoria pe terenul Elvetiei, principala contracandidata la calificarea directa pentru turneul final din 2025. Program, rezultate si clasament:Romania U21 in preliminariile EURO 2025 .

Romania U21 a remizat in deplasarea cu Elvetia U21, scor 2-2, in runda cu numarul 5 a grupei E preliminare pentru Euro

Romania a terminat la egalitate meciul cu Elvetia, 2-2, pierzand victoria pe final de meci printr-un gol inscris de elvetieni in minutul 88.

Preliminarii Euro 2025: Elvetia U21 vs Romania U21 - Derby pentru calificare

Elvetia U21 - Romania U21, meci contand pentru Grupa E din preliminariile pentru Campionatul European de tineret din Slovacia, este programat, marti, 21 noiembrie, de la ora 19:30, pe Stade de la Maladiere din Neuchatel, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

U21. Calcule inaintea dublei cu Albania si Elvetia. Daniel Pancu: Cu doua victorii calificarea ar fi acontata

Selectionerul Daniel Pancu a prefatat cele doua partide pe care nationala de tineret le va disputa cu Albania si Elvetia, in preliminariile Campionatul European U21. Antrenorul echipei nationalei de tineret a Romaniei a declarat ca in partida cu Albania e important ca jucatorii sai sa nu repete greselile din meciul tur, pierdut cu 2-3. Albania .

Euro 2023 U21. Spania U21 - Elvetia U21 2-1, in sferturile Euro 2023

Spania a invins Elvetia, scor 2-1, in sferturile de finala ale Campionatului European de tineret.

Euro 2023: Spania U21 vs Elvetia U21 - Ibericii, mari favoriti

Spania U21 - Elvetia U21, meci contand pentru sferturile de finala ale Campionatului European, este programat, sambata, 1 iulie, de la ora 22:00, pe Stadionul Giulesti din Bucuresti, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Traficul rutier din Capitala va fi restrictionat pentru Sferturile de Finala ale Campionatului de Fotbal Under 21

Traficul rutier din Capitala va fi restrictionat pana pe 4 iulie, ora 07. 00 pentru buna desfasurare a partidei oficiale de fotbal de sambata dintre echipele reprezentative Spania-Elvetia, in cadrul Sferturilor de Finala ale Campionatului de Fotbal Under 21 EURO 2023 U21), pe Stadionul Rapid Giulesti, a anuntat Brigada Rutiera. Sferturile de Finala ale Campionatului de Fotbal Under 21 restrictioneaza traficul din Bucuresti .

actualitate, 17:00