17:00

UEFA a deschis o procedura disciplinara dupa meciul Cehia - Croatia. Riscam sa fim exclusi de la EURO

UEFA a deschis o procedura disciplinara dupa meciul Cehia - Croatia, scor 2-2, in care fanii croati au aruncat in teren cu torte si petarde, a anuntat, vineri, agentia Ansa. continuă pe Adevărul

UEFA a deschis o procedura disciplinara dupa meciul Cehia - Croatia. Rakitici: Ce sa vorbim de Spania, cand putem fi dati afara de la Euro pana la meciul cu ei?!

UEFA a deschis o procedura disciplinara dupa meciul Cehia - Croatia, scor 2-2, in care fanii croati au aruncat in teren cu torte si petarde. Arbitrul englez Mark Clattenburg a intrerupt pentru patru minute partida, in minutul 86, dupa ce fanii croati au aruncat cu torte si petarde.

actualitate, 17:00