18:00

VIDEO Euro 2012: Cehia - Croatia 2-2/ Remiza obtinuta inextremis de cehi

Condusa cu 2-0 de Croatia, Cehia a avut puterea sa revina si sa obtina primul sau punct de la Euro 2016. Meciul de pe Stade Geoffroy-Guichard din Saint-Etienne s-a incheiat 2-2, cehii inchizand tabela in minutul 92. Intra in material pentru a vedea rezumatul partidei Cehia - Croatia. continuă pe Hotnews

VIDEO Euro 2016, Cehia - Croatia 2-2. Meciul a fost oprit timp de patru minute din cauza huliganilor croati, care au aruncat cu torte si petarde pe gazon!

Echipa nationala a Croatiei a terminat la egalitate, vineri, la Saint-Etienne, scor 2-2, cu Cehia, in etapa a doua a Grupei D, cehii reusind golul egalizator in minutul 90+3, din penalty.

Incidente la meciul Cehia-Croatia. Fanii ex-iugoslavilor au aruncat cu torte in teren, meciul fiind intrerupt cateva minute (VIDEO)

Incidente la meciul dintre Cehia si Croatia, acolo unde fanii ex-iugoslavilor s-au dat in spactacol. Acestia au aruncat cu torte in teren, meciul fiind intrerupt in minutul.

Euro 2016 FOTOGALERIE Cehia - Croatia 2-2/ Cehii au revenit de la 0-2 in ultimul sfert de ora

Cehia a obtinut primul punct in Grupa D de la Euro 2016, dupa ce a remizat cu Croatia, scor 2-2, in partida de pe Stade Geoffroy-Guichard din Saint-Etienne. Croatii au condus cu 2-0 prin golurile marcate de Perisic 37') si Rakitic 59'). Skoda a inscris primul gol al cehilor 76'), iar Necid a egalat in prelungiri din penalty, dupa ce Vida a comis hent in careu 90+3').

VIDEO EURO 2016: Italia - Suedia 1-0! Golul lui Eder din final califica Squadra Azzurra in optimi. Suedezii, furiosi pe arbitru

Italia a invins Suedia cu 1-0, prin golul marcat de Eder in minutul 88 al partidei de la Toulouse, si s-a calificat in optimile de finala de la EURO.

actualitate, 18:00