17:00

Vremea urata afecteaza EURO. Partida Ucraina - Irlanda de Nord a fost intrerupta din cauza grindinei (VIDEO)

Meciul de fotbal dintre Ucraina si Irlanda de Nord a fost intrerupt din cauza ploii cu grindina care s-a abatut asupra arenei Stade des lumieres, din Lyon. Pana atunci meciul se defasurase oricum. continuă pe B1

Panica la Euro 2016: Meciul Irlanda de Nord - Ucraina a fost intrerupt. Rezultat final 2-0

Meciul Ucraina - Irlanda de Nord a fost intrerupt joi, timp de cateva minute, din cauza grindinei. La pauza, nationalele de fotbal ale Ucrainei si Irlandei de Nord se afla la egalitate, 0-0. Meciul.