08:00

CM 2014. VIDEO Benzema a marcat un gol fabulos in prelungirile meciului cu Elvetia, dar arbitrul i-a anulat reusita

Cel mai bun marcator al Frantei la acest Mondial, Karim Benzema, a inscris in minutele de prelungire ale partidei cu Elvetia al patrulea sau gol in Brazilia, dar arbitrul nu a validat reusita si i-a rapit francezului bucuria de a deveni golgeterul turneului final. continuă pe Adevărul

CM 2014. VIDEO. Vannesinha e cea mai sexy reporter de la CM. Fata face furori, transmitand in bikini de pe plaje

Mondialul din 2010 a fost marcat si de prezenta Sarei Carbonara, reporter la o televiziune spaniola, ramasa celebra prin faptul ca a fost sarutata in direct de Iker Casillas.

CM 2014. VIDEO. Vannesinha e cea mai sexy reportera de la CM. Fata face furori, transmitand in bikini de pe plaje

CM 2014 VIDEO Messi si Kun Aguero au facut spectacol la antrenamentul Argentinei inainte de meciul cu Iran

Inaintea partidei pe care Argentina o va juca impotriva Iranului, Messi si Kun Aguero au fost protagonistii unui exercitiu de dibacie, care a uimit intreaga asistenta de la antrenamentul pumelor.

CM 2014 VIDEO Luis Suarez a plans ca un copil dupa ce a invins Anglia de unul singur!

Atacantul uruguayan Luis Suarez a punctat de doua ori in partida pe care nationala celesta a castigat-o cu 2-1 in fata Angliei.

CM 2014. VIDEO Accidentare pentru Pereira. Si-a pierdut cunostinta pe teren, dar a refuzat inlocuirea

Partida Uruguay - Anglia 2-1 a avut un episod, care se putea lasa cu urmari foarte grave pentru un fost jucator de la CFR Cluj.

CM 2014. VIDEO Accidentare groaznica pentru Pereira. Si-a pierdut cunostinta pe teren, dar a refuzat inlocuirea

CM 2014. VIDEO Toti credeau ca plange pentru tara, dar el plangea din cauza unei drame petrecute in familia sa

Partida Columbia - Coasta de Fildes a prilejuit si un moment emotionant, camerele de luat vederi surprinzandu-l pe ivorianul Serey Die plangand in hohote.

CM 2014. VIDEO Leii din Camerun s-au muscat intre ei. Ekotto i-a dat un cap in gura colegului sau Moukandjo

Camerun a fost invinsa de Croatia cu 4-0 si nu mai are nicio sansa de calificare, din grupa din care mai fac parte Brazilia si Mexic.

CM 2014. VIDEO Scene incredibile pe Maracana. Centrul de presa, devastat de suporterii chilieni! Trimisul special al Adevarul, detalii exclusive

Partida dintre Spania si Chile care a inceput miercuri seara, la ora 22. 00, pe arena Maracana, din Rio de Janeiro, a debutat cu scene incredibile, dupa ce peste 100 de fani chilieni, fara bilete, au incercat sa patrunda pe stadion prin cadrul zonei presei. La fata locului a fost prezent si corespondentul Adevarul, Amir Kiarash, care a oferit amanunte in exclusivitate pentru Romania.

CM 2014. VIDEO Scene incredibile pe Maracana. Centrul de presa, devastat de suporterii chilieni! Detalii exclusive, de la trimisul special al Adevarul

Partida dintre Spania si Chile care a inceput miercuri seara, la ora 22. 00, pe arena Maracana din Rio de Janeiro a debutat cu scene incredibile, dupa ce peste 100 de fani chilieni, fara bilete, au incercat sa patrunda pe stadion prin cadrul zonei presei. La fata locului a fost prezent si corespondentul Adevarul, Amir Kiarash, care a oferit amanunte in exclusivitate pentru Romania.

actualitate, 08:00