06:00

Adevaratul motiv pentru care Octavian Sovre i-a cerut autograf lui Haaland

Gestul arbitrului asistent Octavian Sovre de a-i cere un autograf starului Borussiei Dortmund, Erling Haaland, a fost catalogat drept controversat de multe personalitati din lumea fotbalului. Dar in spatele lui se afla incercarea arbitrului de a ajuta o asociatie specializata in tratarea copiilor cu autism din Bihor. continuă pe Hotnews

Adevaratul motiv pentru care arbitrul Octavian Sovre i-a cerut autograf lui Haaland: Am obtinut 250 de semnaturi

Momentul in care arbitrul roman Octavian Sovre 47 de ani) i-a cerut autograf atacantului de la Borussia Dortmund, Erling Haaland 20 de ani), dupa meciul cu Manchester City, din UEFA Champions League, a starnit un.

Controversa dupa meciul City-Dortmund: Arbitrul asistent Octavian Sovre i-a cerut un autograf lui Haaland - VIDEO

Arbitrul asistent Octavian Sovre i-a cerut un autograf lui Erling Haaland, dupa meciul pierdut de Borussia Dortmund, scor 1-2, cu Manchester City, in turul sferturilor Ligii Campionilor.

S-a facut lumina! Octavian Sovre explica de ce i-a cerut autograf lui Erling Haaland

Imaginea cu arbitrul asistent Octavian Sovre solicitandu-i un autograf pe un cartonas galben lui Erling Haaland a facut inconjurul planetei.

Octavian Sovre a socat Europa: Presa il face praf, dupa ce i-a cerut un autograf lui Haaland

Ca si cum prestatia slaba a centralului Ovidiu Hategan, delegat la meciul City - Dortmund 2-1) din turul sferturilor Ligii Campionilor nu era de ajuns, intreaga brigada romaneasca a fost pusa intr-o situatie penibila din cauza unui gest bizar al arbitrului-asistent, Octavian Sovre.

VIDEO Moment controversat - Gestul asistentului Octavian Sovre pe tunel dupa City vs Dortmund: Nu poti face asta

Lista tarilor din zona galbena, actualizata. Franta si Italia printre statele pentru care se impune carantina persoanelor care sosesc in Romania (DOCUMENT)

Comitetul National pentru Situatii de Urgenta a adoptat Hotararea nr. 22 din 8 aprilie 2021, prin care a fost aprobata noua lista a tarilor cu risc epidemiologic, asa-zisa zona galbena pentru care se impune .

A treia localitate din Olt pentru care s-a cerut carantina. Viceprimar: Mai bine acum, si sa fim liberi de Paste

Localitatea Draghiceni din judetul Olt a ajuns la o rata a imbolnavirilor de 12,69 cazuri la mia de locuitori, o crestere semnificativa de la o zi la alta, motiv pentru care DSP Olt a propus carantinarea.

Digi24: Motivul pentru care toate emisiunile chineze s-au umplut de imagini blurate. Ce nu vor chinezii sa arate la TV

Gestul a intarziat cele mai multe emisiuni, pentru ca editorii de imagine cenzureaza totul, de la tricouri pana la pantofi.

actualitate, 06:00