07:30

Alexandra Dulgheru - Simona Halep, live-text incepand cu ora 13.00

Partida dintre Alexandra Dulgheru si Simona Halep este programata sa inceapa astazi, in jurul orei 13. Pe www. antena3. ro veti putea urmari un live-text cu desfasurarea partidei in urma careia una dintre. continuă pe Antena3

Live Text Roma 2015. Simona Halep - Alison Riske: miercuri, ora 12.00. Romanca are nevoie de o victorie

Roma 2015. Simona Halep, cap de serie 2, o va intalni, miercuri, de la ora 12. 00, pe americanca Alison Riske, 45 WTA, in turul al doilea in cadrul turneului Premier 5 de la Roma .

Live Text Roma 2015. Simona Halep - Carla Navarro: sambata, ora 13.00. Avancronica duelului cu numarul 10

Roma 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 2 si Carla Suarez Navarro, a zecea favorita a turneului, se vor intalni pentru a zecea oara in cariera. Semifinala de la Roma, dintre cele doua, are loc sambata.

Simona Halep o invinge pe Alexandra Dulgheru in mai putin de o ora

Jucatoarea Simona Halep s-a calificat, vineri, in semifinalele turneului WTA Premier 5 de la Roma, dupa ce a invins-o in doua seturi scurte pe Alexandra Dulgheru.

Simona Halep la Roma: organizatorii au anuntat la ce ora va juca romanca. Simona va fi nevoita sa infrunte caldura

Simona Halep va disputa, miercuri, primul ei meci, la simplu, la aceasta editie a turneului de la Roma. Daca adversara nu e vreo sperietoare, in schimb, efortul fizic va fi unul enorm pentru constanteanca de 23 de ani.

WTA Roma: Simona Halep vs Venus Williams 6-2, 6-1/In control total - Duel romanesc cu Dulgheru in sferturi

Meciul Simonei Halep cu Venus Williams de la Foro Italico) a parut unul de antrenament, in care numarul doi mondial a exersat cu mare succes o serie de lovituri. Dupa o ora si un minut de joc, Simona s-a impus cu scorul de 6-2, 6-1, trecandu-si astfel in palmares prima victorie impotriva fostului lider mondial. In sferturile competitiei Premier 5 de la Roma, Halep o va intalni pe Alexandra Dulgheru.

Simona Halep, reactie dupa meciul cu Alexandra Dulgheru: A fost obosita si am avut avantaj fata de ea

Dupa meciul cu Alexandra Dulgheru, Simona Halep a recunoscut ca a fost avantajata de faptul ca Alexandra a fost obosita in meciul de vineri. Azi a fost un meci destul de bun, am jucat foarte solid. Ea n. r.

Live Text Roma 2015. Simona Halep - Alexandra Dulgheru: vineri, ora 13.00. Avancronica unei premiere romanesti

Roma 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 2, si Alexandra Dulgheru, locul 72 WTA, se vor intalni in premiera intr-un sfert de finala romanesc, in cadrul turneului Premier 5 de la Roma.

LIVE Simona Halep-Alexandra Dulgheru in sferturi la Roma (13:00)

Onlinesport. ro transmite, vineri dupa pranz, sfertul de finala romanesc de la Roma dintre Simona Halep si Alexandra Dulgheru.

LIVE Simona Halep-Alexandra Dulgheru in sferturi la Roma (vineri, 13:00)

actualitate, 07:30