23:00

Begu a fost eliminata, la dublu, in sferturile turneului de la Moscova

Irina-Camelia Begu a fost eliminata in sferturile probei de dublu, in cadrul turneului de tenis WTA Premier de la Moscova, acolo unde facea pereche cu australianca Arina Rodionova. continuă pe România Liberă

Irina-Camelia Begu a fost eliminata in sferturile de finala ale probei de dublu de la Kremlin Cup

Perechea Irina-Camelia Begu/Arina Rodionova Romania/Australia) a ratat, joi, calificarea in semifinalele probei de dublu din cadrul turneului de la Moscova, relateaza Mediafax. Begu si Rodionova au fost invinse,.

Irina Begu s-a calificat in optimile turneului WTA de la Moscova, la care Simona Halep a stralucit anul trecut

Irina Begu locul 61 WTA) s-a calificat in optimile de finala ale turneului WTA de la Moscova, turneu pe care Simona Halep l-a castigat anul trecut.

Monica Niculescu a fost eliminata in turul doi al turneului de la Luxemburg

Monica Niculescu, cap de serie numarul 8 si locul 47 WTA, a ratat, miercuri, calificarea in sferturile de finala ale turneului de la Luxemburg, relateaza Mediafax. Niculescu a fost invinsa, in turul doi, cu scorul.

Perechea Horia Tecau/Jean-Julien Rojer a fost eliminata in primul tur al turneului de la Stockholm

Perechea Horia Tecau/Jean-Julien Rojer Romania/Olanda), cap de serie numarul 1, a ratat, marti, calificarea in turul doi al turneului de la Stockholm, relateaza Mediafax. Tecau si Rojer au fost invinsi de.

Marius Copil s-a calificat in sferturile turneului de la Stockholm

Tenismanul Marius Copil, locul 181 ATP, a acces, joi, in sferturile de finala ale turneului de la Stockholm Suedia), dotat cu premii in valoare totala de 521. 405 euro, informeaza site-ul ATP. Copil, venit din.

actualitate, 23:00