22:15

CSM Bucuresti obtine medalia de bronz in Liga Campionilor, dupa ce a invins, in finala mica, Rostov Don

Echipa de handbal feminin CSM Bucuresti a castigat, duminica, finala mica si medalia de bronz in Liga Campionilor, dupa ce a trecut de formatia rusa Rostov Don. Handbalistele noastre au castigat. continuă pe B1

infrangere umilitoare! CSM Bucuresti a ratat calificarea in finala Ligii Campionilor, fiind invinsa clar de Gyor

CSM Bucuresti a fost invinsa de Gyor, in prima semifinala din Final Four-ul Ligii Campionilor la handbal femini, care se desfasoara la Budapesta.

LIVE TEXT CSM Bucuresti - Gyor in semifinalele Ligii Campionilor (16:15)

Sambata de la 16:15 transmitem in aceasta pagina meciul CSM Bucuresti - Gyor, prima dintre semifinalele Final Four-ului Ligii Campionilor de la Budapesta.

LIVE TEXT CSM Bucuresti - Gyor in semifinalele Ligii Campionilor

Asa am trait CSM Bucuresti - Gyor in semifinalele Ligii Campionilor

Sambata de la 16:15 am transmis in aceasta pagina meciul CSM Bucuresti - Gyor, prima dintre semifinalele Final Four-ului Ligii Campionilor de la Budapesta.

CSM Bucuresti rateaza calificarea in finala Ligii Campionilor, dupa ce a fost invinsa de Gyor

CSM Bucuresti a fost invinsa, sambata, de echipa maghiara Gyor ETO cu scorul de 26-20 12-10 la pauza), in prima semifinala desfasurata la turneul Final4 al Ligii Campionilor la handbal feminin. Echipa.

CSM Bucuresti rateaza calificarea in finala Ligii Campionilor, dupa ce a fost invinsa de Gyor. Cu cine se vor lupta handbalistele noastre in finala mica

UPDATE: CSM Bucuresti va intalni, duminica, formatia rusa Rostov-Don in finala mica a Ligii Campionilor. in a doua semifinala, HC Vardar a invins-o pe Rostov-Don cu scorul de 25-19 10-7 la pauza). Astfel,.

LIVE TEXT CSM Bucuresti - Rostov (16:15). Meci pentru bronz in Liga Campionilor

CSM Bucuresti are sansa revansei, duminica, de la ora 16:15, in finala mica a Final Four-ului Ligii Campionilor de la Budapesta.

LIVE TEXT CSM Bucuresti - Rostov. Meci pentru bronz in Liga Campionilor

Asa am trait CSM Bucuresti - Rostov. Meci pentru bronz in Liga Campionilor

CSM Bucuresti si-a luat revansa, duminica, de la ora 16:15, in finala mica a Final Four-ului Ligii Campionilor de la Budapesta.

Cristina Neagu bate recorduri si cand CSM Bucuresti pierde. E cea mai buna marcatoare din Liga Campionilor

CSM Bucuresti va juca azi pentru locul 3 in Liga Campionilor, dupa ce a pierdut semifinala din Final Four, contra maghiarelor de la Gyor.

actualitate, 22:15