01:05

Daniel Pancu s-a despartit de Poli Iasi

Infrangerea suferita in prelungirile partidei cu UTA Arad din etapa a 19-a a pus capat colaborarii dintre Daniel Pancu si Poli Iasi. continuă pe Online Sport

Politehnica Iasi s-a despartit de antrenorul Daniel Pancu

CSM Poli Iasi a anuntat, joi, pe site-ul sau oficial, rezilierea de comun acord a contractului cu an.

Liga 1: UTA Arad, victorie dupa ce a intors scorul in prelungiri (2-1 vs Poli Iasi)

UTA Arad s-a impus, miercuri, pe terenul echipei Poli Iasi, scor 2-1, dupa ce a reusit sa marcheze de doua ori in prelungirile partidei minutele 90+2 si 90+4). in urma acestui rezultat, UTA urca de pe locul 10 pe 9, cu 24 de puncte la egalitate cu FC Botosani si FC Viitorul, de pe locurile 7-8), iar Poli Iasi ramane pe locul 16, ultimul, cu 15 puncte.

Asa am trait Poli Iasi - UTA 1-2. Oaspetii marcheaza de doua ori dupa minutul 90

Am transmis live text acum meciul Poli Iasi - UTA Arad din etapa a 19-a in CASA Liga 1.