13:01

Indian Wells: pariezi pe Simona si castigi de cinci ori banii, Serena e mare favorita

Serena Williams porneste ca mare favorita inaintea confruntarii de joi dimineata cu Simona Halep. Partida are loc in sferturile de finala ale Indian Wells. continuă pe Adevărul

LIVE Simona Halep-Barbora Strycova in optimi la Indian Wells (dupa 23:00)

Urmariti live text in aceasta pagina, marti seara dupa ora 23:00, meciul pe care Simona Halep il disputa in turul 4 la Indian Wells. contra Barborei Strycova din Cehia.

Simona Halep trece fara probleme de Ekaterina Makarova in turul 3 la Indian Wells

Simona Halep isi mentine nivelul ridicat aratat pana acum la Indian Wells si o invinge categoric pe Ekaterina Makarova din Rusia in turul al 3-lea. O victorie in doua seturi obtinuta in putin peste o ora. A treia victorie in patru meciuri pentru Halep cu Makarova, jucatoare care in 2015 a privat-o pe Simona de o semifinala la Australian Open.

LIVE Simona Halep-Ekaterina Makarova in turul 3 la Indian Wells

Urmariti acum live text in aceasta pagina meciul pe care Simona Halep il disputa cu Ekaterina Makarova din Rusia in turul 3 la Indian Wells.

LIVE Simona Halep-Ekaterina Makarova in turul 3 la Indian Wells (luni dimineata dupa 6:30)

Organizatorii turneului de la Indian Wells au anuntat programul pentru ziua de duminica, iar Simona Halep este programata in ultimul meci de pe arena centrala nu inainte de ora locala 20:30.

Indian Wells (f): Simona Halep vs Serena Williams, capul de afis - Programul sferturilor

Simona Halep vs Serena Williams este capul de afis al sferturilor de finala de la Indian Wells. In aceeasi faza a competitiei se vor mai intalni Radwanska cu Kvitova, Rybarikova cu Azarenka si Kasatkina cu Karolina Pliskova.

Simona Halep, victorie prin abandon cu Barbora Strycova in optimi la Indian Wells

Simona Halep s-a calificat in sferturi de finala la Indian Wells dupa un meci de 46 de minute cu Barbora Strycova, jucatoare care a abandonat in debutul setului al doilea din cauza unor probleme de sanatate. Halep conducea in momentul retragerii adversarei sale cu 6-3, 1-0.

LIVE Simona Halep-Barbora Strycova in optimi la Indian Wells

Simona Halep e in optimi la Indian Wells. A invins-o clar pe rusoaica Ekaterina Makarova intr-o ora si cinci minute

Simona Halep, locul 5 WTA, a jucat in turul al treilea al turneului de la Indian Wells, contra Ekaterinei Makarova, locul 32 WTA, din Rusia.

Mica, nervoasa, divortata.Totul despre adversara Simonei Halep din optimile de finala de la Indian Wells

Simona Halep a ajuns in optimile de finala de la Indian Wells, dupa ce a trecut de Ekaterina Makarova, intr-un meci care a durat o ora si cinci minute.

actualitate, 13:01