14:00

LIVE Simona Halep cu Anett Kontaveit in sferturi la Roma

Simona Halep o intalneste pe Anett Kontaveit din Estonia, vineri, cu incepere de la ora 13:00, in sferturile de finala ale turneului WTA de la Roma. continuă pe Online Sport

LIVE Simona Halep cu Anett Kontaveit in sferturi la Roma (13:00)

Asa am trait Simona Halep cu Anett Kontaveit in sferturi la Roma

Simona Halep a intalnit-o pe Anett Kontaveit din Estonia, vineri, cu incepere de la ora 13:00, in sferturile de finala ale turneului WTA de la Roma.

LIVE Text Simona Halep vs Anett Kontaveit (de la ora 13:00)

Simona Halep 4 WTA si cap de serie numarul sase) o va intalni pe Anett Kontaveit Estonia - 68 WTA - sportiva venita din calificari) in sferturile turneului Premier 5 de la Roma. Meciul se va disputa pe arena centrala a competitiei si va putea fi urmarit in direct pe Digisport 2 si LiveText pe HotNews. ro de la ora 13:00 ora Romaniei).

LIVE Text Simona Halep vs Anett Kontaveit 6-2, 2-1

WTA Roma: Simona Halep vs Anett Kontaveit va incepe la ora 13:00

Simona Halep 4 WTA si cap de serie numarul sase) o va intalni pe Anett Kontaveit Letonia - 68 WTA - sportiva venita din calificari) in sferturile turneului Premier 5 de la Roma. Meciul se va disputa pe arena centrala a competitiei si va putea fi urmarit in direct pe Digisport 2 si LiveText pe HotNews. ro de la ora 13:00 ora Romaniei).

S-a stabilit ora la care joaca vineri Simona Halep cuAnett Kontaveit

Simona Halep, locul 4 WTA, va evolua, vineri, cu estona Anett Kontaveit, venita din calificari si locul 68 mondial, in sferturile de finala ale turneului de categorie Premier 5 de la Roma.

LIVE Simona Halep cu Anastasia Pavlyuchenkova in turul 3 la Roma (joi, dupa 13:30)

Simona Halep, cap de serie numarul 6 in turneul de la Roma, o intalneste joi in turul 3 pe rusoaia Anastasia Pavlyuchenkova.

LIVE Simona Halep cu Anastasia Pavlyuchenkova in turul 3 la Roma

Jocul Simonei Halep a parut pe PlayStation pana la 6-2, 4-1, moment in care este posibil sa isi facut loc putin relaxarea. Anett Kontaveit Estonia - 68 WTA, venita din calificari) a simtit acest lucru si a produs cateva momente de tenis de calitate. Din fericire, Simona si-a revenit la timp si a inchis setul 6-4) si meciul dupa o ora si 20 de minute. Victoria de vineri o trimite pe Halep in semifinalele turneului Premier 5 de la Roma, faza a competitiei unde a mai ajuns in doua randuri. Se actualizeaza.

VIDEO WTA Roma: Simona Halep, in semifinale (6-2, 6-4 cu Anett Kontaveit)/ Ceva emotii doar pe finalul setului doi

actualitate, 14:00